Pitanje za kolege

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Jednom sam bio u prilici da me na nekom sajmu, još dok sam mislio da znam nešto o FC, pitali da jednom rječju definišem moderni FC.Ja rekao ....

Šta bi to po vama bilo, koja riječ?Ovo je malo pretedentno pitanje, naravno, mogu svi da se uključe.
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Mmmmmmmmm ne, ne bih se složio.NEma tu umjetnosti.Samo vježbanje, mehanika i fizika.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Zeko a možda i ne može jedna jedina reč da opiše Fc !
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
zekafly je napisao(la):
Mmmmmmmmm ne, ne bih se složio.NEma tu umjetnosti.Samo vježbanje, mehanika i fizika.

Sve sto radimo u zivotu,apsolutno sve je stvar vezbe.Onda za mnoge stvari u zivotu ne bismo mogli da kazemo da su umetnost pa tako recimo i za FT.Za mene raznorazna "igranja" musicarskim koncem u vazduhu i na vodi predstavlja jedan vid umetnosti koja slozicu se nebi to postala bez stalnih vezbi.Priznaces da za mnoge i pored vezbe neke stvari ostaju nepoznanica.
Bice da je Sone u pravu...ili mozda gresim?
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
2.004
Broj reagovanja
255
Lokacija
Norway
                 

                                                                                                    ZABAVA  !!!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
:D :hammer: Dane je to kratko ali jasno definisao  :lol: :bleh: :hammer: :D


Ja bih rekao: "Fly Casting je još jedan u nizu, vitalan segmenat celokupne slike čije ime je Fly-Fishing".
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Jeste, nesperto, i više nego zabava.Znaš i sam.Este Gringo, i skladnost i sinhronizacija.Seb, Likota je jedan od rijetkih koje cijenim u ovome jer mi je nesebično pomogao da okačim papir na zid i imao velik uticaj na moje bacanje.Doduše, bilo mu je teško da taj svoj stil pretvori u nešto upotrebljivo, ali palamudili smo dosta zajedno na livadi. :-*

Pitanje, koje možda nisam baš najjasnije uputio, je šta je to što je jedinstveno svim modernim stilovima, bez čega ne bibilo modernog FC?Šta je to po čemu se rzlikuju i što daje prednost jednima nad drugima, recimo DISTaNCE CASTERima?
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Da, Mirko.Za sve ko misli i žei da se uključi.I za tebe.
 

zekafly

Senior member
Učlanjen(a)
28.02.2010.
Poruke
154
Broj reagovanja
0
Hmm

Još neko raspoložen za ovo palamuđenje?
 
Vrh Dno