pocetnik

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
bambula velika kamenjarka
 

Prilozi

  • DSC01281.JPG
    DSC01281.JPG
    234,3 KB · Pregleda: 173

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
savjeti i kritike?????????????????????????????????????????
 

feanor

Senior member
Učlanjen(a)
31.01.2006.
Poruke
473
Broj reagovanja
1
Lokacija
Krusevac
Mislim da tela treba jos da ismirglas i da dobijes oblik slican kao na  ovoj slici http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=206.msg45450#msg45450
Stavi malo polipropilena za bolju vidljivost muve.
A za ostalo,malo su losije slike ne vidi se najbolje,cini mi se da na prvim slikam vidim malo predugacke nogice na musicama.

 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
NA DRUGOJ IMA CRVENOG POLIPROPILENA. POTRUDIT CU SE ZA OBLIK
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
noge su dobre ali je slika losa. moze li mi netko poslati recept za izradu hrušta od fazanovog repa
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
danas sam probao mušičariti u Branjinom vrhu na karašici ima klenova ali niti jedan nije uspio zagristi muhu, bezveze :bangbang: :bangbang:, na bambulu su najmanje skakali a na neku jednodnevku od bijele spužve (moja izrada), bilo je puno jednodnevki a i to je bio moj prvi susret s njima a sad imam i novog kratkotrajnog ljubimca :D
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
Filip je napisao(la):
danas sam probao mušičariti u Branjinom vrhu na karašici ima klenova ali niti jedan nije uspio zagristi muhu,
pa koliki su ti klenovi  :doh:
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
bili su oko 5cm do 10 a i jedan je veči bljučnuo samo nikako da mu se zakaći.bilo bi i ulova ali je vjetar otjrao sve jednodnevke i ribama vise nije bilo zanimljivo :doh:
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
moja jednodnevka se danas spljostila i ne mice se kao da joj je glava zelenija.jel joj bilo vrijeme ili neuspjesno presvlacenje
 

Filip

Senior member
Učlanjen(a)
10.04.2009.
Poruke
201
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
trebaju li mi neki alati za upredanje dabinga oko konca. imam od alata bobine, skare, igle, finisher.
od materijala marabou:bijeli, crveni, smeđi skalp, fazanovo perje, paunov rep, balzu, lamete, polipropilen:crveni zeleni,
jelenju dlaku, neku mekanu dlaku na kao nekoj carapi, spuzve. trebam li nekakav vosak za dabing
trebam li jos sto??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????'
pozdrav Filip :bye:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Treba ti kontrapinceta obavezno. Nju možeš da iskoristiš i za dabiranje.
 
Vrh Dno