Pocetnik

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
Posto sam resio da sebe obradujem sa nekim skromnim priborom i da se konacno i ja okrenem ovoj vrsti ribolova, potrebna mi je pomoc kao i svakom pocetniku! Sve moguce stvarcice koje ovakav pribor mora da ima sam ispostovao, sve perfektno povezao gde sam i sam sebe zadivio....ali mi jedna stvar ne ide a to je zabacivanje! :eek:
Do sada sam samo pecao (sto se tice vestackih musica) na tirolsko drvce i na vaser kuglu i imao kakve takve uspehe...potrebna mi je pomoc u zabacivanju ili ti flycastingu, pregledao sam sve moguce snimke iz ovog dela foruma i opet mi ne ide! Naime sve ja odradim iz 3-4 poteza ali kada struna leze na povrsinu bukvalno polovina padne u jednu tacku i to onako od strune prema musici kao talas pada na vodu! Gde gresim?
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
flysonly.gif


 

Ruki

Senior member
Učlanjen(a)
09.01.2008.
Poruke
188
Broj reagovanja
0
Lokacija
Loznica
Malo sam vezbao danas na Drini i provalio sam gde gresim. Treba da drzim zategnutu strunu rukom kojom je pridrzavam! Do sada sam je drzao opustenom pa je stap prilikom pomeranja izvlacio vise nego sto je potrebno i samim tim cim prvi put struna dodirne povrsinu vode, ostatak nje koji vodi ka muzici bukvalno pada na isto mesto! :hammer:
Kao rezultat toga su 3 mala klencica po 200-300 gr svaki. Inace ulovljeni su na crnog mrava sa krilima prilikom potezanja. I imao sam jedno kidanje skobalja na 3-4 metra od mene on je uzeo gamarusa.
 

tomasini

Senior member
Učlanjen(a)
22.01.2008.
Poruke
238
Broj reagovanja
0
Lokacija
Osijek
Ovako sam ja počeo http://www.youtube.com/watch?v=AHuueOVBm84
 
Vrh Dno