Pokazi svoj prsluk

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Ovo je moj prsluk i ono sto je  u njemu,, kutije za musice nosim  vecinom po jednu ili maximalno po 2 kutije,, Ko hoce neka stavi da vidimo  [
2yoy435.jpg
][/img]
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Imas ti svasta u tom prsluku ko Sport Bili  :D
Dobra tema  :tbumb:
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
neca 011 , nema tu puno nesto  , ja malo nosim ,,  Treba sacekati druge da raspakuju svoje stvari za jedno 2,3 sata  :)
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Ima ljudi koji nose i stegu da vezuju pored reke.  Ja sam isto pobornik nošenja što manje opreme. Ni prsluk više ne nosim jer mi sve stane u torbicu "pederušu"  :D
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Moj prsluk koristim okruglo 20 god. To je stari vojni mrežasti prsluk sa  mesima za po  tri okvira sa strane, jednim ledjnim dzepom i na

prsima dva sa jedne i i jedan veci  sa desne strane  ramena . Rašio sam dzepove  za okvire kako meni odgovara i ofarbao u braon boju da

ugasim  jaku maskirnu šaru. U srpskoj vojsci 2000. sam viđao blede kopije po kvalitetu mrežica.

Ovo je originalni  prsluk koji je nosila  italijanska spec. jedinica, a mrežica je nepoderiva kao i rajsferšlus. Ima sistem pertlanja sa obe strane

pa ga nosim preko jakne deblje  a jako je prijatan i lagan  leti na majcu. Nisam u mogućnosti da fotkam  :(.

Sličan prsluk je Mile Dragić  napravio  dosta god. kasnije i bio je oko 100 DM, ali nije imao ovako lepu mrežicu.

Sve više mi se sviđa ideja torbice sa strane oko pojasa SIMMS-ova neka ali , opasna navika  mi je ovaj prsluk  koji  je oivičen  čičak ka-

išićima + kaišićima na kopču gde moze da se prikači i jakna i tuba i svašta nešto pa i sa strane uz pertle. Sve mi staje u ovaj stari prsluk,od hrane vode u dvolitarskoj ambalazi do jakne u zadnjem dzepu . Unutrašnja dva dzepa su za predveze i jedan je uvek prazan  :blush:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Zaboravih glavno  :doh: , na ramenima je čičak sistem baš duži pa mogu kombinovati kraći prsluk uz kombinezon ili duži na plitke čizme.
 
Vrh Dno