Polaganje ispita za motorni čamac

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Dali kojim slučajem imaš knjigu za pripremu ispita...
Kod seljakanja moj primerak je netragom nestao a imam žrtvu za polaganje, al nedam mu da uči napamet i prepisuje...!!!!!
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Nemam druže  :( Ovo mi je dao jedan lik da naucim pre polaganja i imao sam 10 pitanja od ovih na ispitu.
Uvek se vrte ista pitanja a i to polaganje je go k... :D
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
PROTA71 je napisao(la):
Dali kojim slučajem imaš knjigu za pripremu ispita...
Kod seljakanja moj primerak je netragom nestao a imam žrtvu za polaganje, al nedam mu da uči napamet i prepisuje...!!!!!

Pa imas u svakoj kapetaniji za par stotina dinara.
 

platipus2000

Junior member
Učlanjen(a)
09.08.2012.
Poruke
46
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Ne znam da li ste upuceni ali  od prosle ili predprosle godine u obavezi ste da priloizite i potvrdu da znate da plivate.Drugar mi je isao po nju i mecku je rodio radi iste. Na Banjici su ga terali da prepliva 100 metara a potom da se odmakne na sredinu bazena i da se odrzava na vodi (pluta ) jos 5 minuta malo je falilo da rikne s obzirom na svojih 46 godina  :doh: :doh: :doh:
 

platipus2000

Junior member
Učlanjen(a)
09.08.2012.
Poruke
46
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Jel nase dozvole treba da se menjaju posto ove nove imaju trajnost 10 godina i izvrsena je neka kategorizacija plovila za koja vazi?
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
PROTA71 je napisao(la):
Dali kojim slučajem imaš knjigu za pripremu ispita...
Kod seljakanja moj primerak je netragom nestao a imam žrtvu za polaganje, al nedam mu da uči napamet i prepisuje...!!!!!
Imam ja. Podseti me da je pronadjem za vikend
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ocu,fala  :) mada cu probati da posaljem mladjariju do Zemunske Kapetanije, da vidim ima li koje parce papira...Volem co'eka, necu da ga imam na dusi.. :hammer:
 

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
I ja sam u pancevu polagao. Pa to je jedna tragi-komedija :D kakvi sve retardirani likovi, sa IQ-om manjim od broja mojih cipela dobijaju dozvole. Od nas 20 niko nije pao.  :hammer:
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
pa da tako je to pa kasnije Simpson i Prota bez guglanja ne znaju sta znaci crveno ,a sta zeleno svetlo,i sta znaci kad brod svirne 2put
da su lepo isli u kapetaniju Beograd i morali da nauce drugacije bi bilo  :hammer:
ko i ovi nasi Megatrend doktori,sto kaze Baki ,ne zna se ko je sposobniji od koga,a mi sto smo mecku radjali na drzavnim fakultetima radimo poluglupe poslove  :D
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Chicha Prota je to naucio dok je dug jednogodisnji drzavi oduzivao, samo sto se dozvole tamo ne izdaju,mnooooooogo su to veliki deplasmani u pitanju,motori su ogromni, prejaki cak i VES kormilara imam upisan u knjizicu...nije to ljuska jajeta na kojoj se vozikas po Dunavu barabo jedna,,al voda se mora postovati, i treba je se bojati..moje polaganje u Pancevu je bilo 5 soma platis i klopa u lokalnoj kafani, nas trojica drugara i sve gotovo za tili cas...
 
Vrh Dno