Полицелонска буба

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
3
Odlična  :tbumb:
Ali moraš malo da poradiš na videu. Kad već ništa ne pričaš onda stavi bar neku muziku u pozadinu.
I obavezno napiši spisak materijala i na engleskom. Da mogu i strejndžeri da te prate.
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
Molim te reci mi na videu sto si postavio koji lepak koristis I gde ima takav da se kupi ako znas...inace buba ti je vrhunska...
 

radodeyan

Senior member
Učlanjen(a)
10.08.2006.
Poruke
148
Broj reagovanja
32
I od mene dva pitanja:
1.cetka od koje se prave noge. Na videu deluje dosta tvrdo, kao da je plasticna.Od kakvog je u stvari materijala?
2.Boja kojom se farba i boja foama. Da li ta kombinacija boja daje bas tu boju tela , kako treba insekt da izgleda?

Inace, musica odlicno izgleda.
Mislim da si mi dao takvu, ili neku slicnu kada smo letos bili u Grckoj.
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Здраво свима  ;)
Чекиње су из виледа четке ако се неколико пута пресавују на истом месту постају веома флексибилне.
А и трврдо крилци имају баш круте ногице. Ја нисам нашо замерку да је клен пљуне због тога.Чак се болље показале него конац улепљен
супер лепком или лаком  и много се лакш добија жељена силуета.
Бојење је перманентним маркерима да би сте добили нијансу коју желите
Лепљење најобичнијим супер лепком
Да  имас неколико мој их мува на том фазону само незнам да ли су са чекињама или концем.


 

Prilozi

  • 0266271_l.jpg
    0266271_l.jpg
    20,7 KB · Pregleda: 162

radezamora

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2011.
Poruke
419
Broj reagovanja
33
Lokacija
NOVO SELO-zapadnomoravsko
Марковићу,  гледам овај твој ПРЕКРАСНИ видео/ и уопште се не слажем  са нецом 011  око примедбе о  недостајућој  музици/ те примећујем/!!!/ по звуку да се ради о правом фоаму.  Набавио сам бели, јер у том тренутку код нас беше само такав, те се изненадио како се тешко фарба фломастерима, а посебно  доста лако спада  лак златне боје, покушавао сам и са витражним бојама али и ту није баш повољно, мада са црним и смеђим  нешто и испада. Наравно да клен не реагује само на строго одабране нијансе, овде се ради чисто о томе какву боју везач има намеру да риби предочи.
Код ножица сада дајем предност  концу третираним супер лепком и препегланим накнадно/са ножицама обликованим  загрејаном иглом нишко-моравска школа/, мада имам доста оваквих са ножицама из пластичних четки, страшно лепо могу да се обликују.
 
Vrh Dno