Pomoc

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.158
Broj reagovanja
150
Lokacija
Kruševac
neba je napisao(la):
ko zna moguce da i radi odlicno,ne kosta vise od 100 din da se proba  :hammer:

ja kad sam uzimao prve godine,uzeo sam  samorezce (zato sto mnogo dobro drze kada se usrafe) ,i nesto ovako laicki ,a i po izgledu ovih sto se kupuju,logicnije mi deluje da sa ostrim kockastim ivicama imaju bolji efetak gripa nego sa okruglim,evo nasao sam sliku tih sto sam uzimao,ko zna moguce da nije tako

jos kad bi neko mogao da me prosvetli,u cemu to prednjace srafovi od tungsten karbida u odnosu na regularne gvozdene (da ne kazem prohromske)


Kad bih nasao ove najkrace...?
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
^aj videcu da ti nadjem,drugar mi drzi gvozdjaru

nisam nista budzio(sekao,ostrio) ,a cini mi se da sam uzeo 10 ili 12 mm,cele godine se nisu mrdnuli u WINK cipelama i za prvu godinu gazenja mi odlicno sluzila kombinacija,na kraj sezone ,zaboravih cipele kod rodbine dok sam pecao na Skrapezu,i nikad ih nisam uzeo jer sam svejedno planirao da pazarim neke bas za namenu gazenja

dakle wink zimske cipele 1200 din + samoresci aj da kazemo 100 din,odlicna kombinacija i nije htela da se raspadne nakon 20 izlazaka Gradca,15 Drine,30 Djetinje i kojeraznih izleta,bolje to nego neke cipele bas za tu namenu*budzetska vrijanta ,a koje se raspadnu vrlo brzo
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
941
Broj reagovanja
99
Ne znam jesi li me razumeo,potrazicu ti ove od 10-12 mm
 

Markovic

Full member
Učlanjen(a)
11.02.2008.
Poruke
966
Broj reagovanja
0
Lokacija
Pozarevac
Pravac kod vaseg majstora za ves masine  ;) :bleh:
Srafovi koji drze zadnji poklopac su idealni nema greske . :smoke: :smoke:
 
Vrh Dno