Ponovo radi bioskop...

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Ono sto je Dane ovde napisao treba da ide u STICKY!!!

Najbrzi upload je sa imageshack-a a ne zauzima mesto na serveru!!!
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Jel moze nekako da se ubaci opcija edit (meni bi ovo puno znacilo) da se post moze ispraviti ako se posle unosenja primeti neka graska!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Resili smo probem sa forumom, na cemu se zahvaljujem ljubaznim ljudima sa naseg novog servera, a to je uniwebhosting. Jos jednom Hvala!
Sto se tice Danetovog posta sa image uploadom, moram da priznam da nije losa ideja. Stavicu je u sticky ovih dana, ali mi je takodje bitno da postoji mogucnost da se direktno uploaduje na sajt!
Sto se tice edita, ideja je u startu odlica, samo se ja plasim zloupotrebe. Neko napise nesto, posle se pokaje i obrise, a drugi su procitai. Medjutim posto veliki broj clanova zeli opciju edit, pozabavicu se ovim problemom!
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Laki problem se moze lako resiti tako sto ce ocija edit biti vremenski ogranicena!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Znam za tu foru, samo mi treba malo vremena da je iscackam u CBBu. U svakom slucaju hvala!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
A dok ne proradi bioskop punim kapacitetom (shoutbox) koga interesuje CHAT, registrovao sam kanal musicarenje na irc.rstel.net.

Znaci
treba vam MIRC ili X-Chat
server: irc.rstel.net
kanal: musicarenje
komanda za ulazak: /join #musicarenje SIFRA

kada sve ovo odradite, javite mi se na email da vam posaljem sifru!!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Eh ja na onom serveru nagurao bio dve zvezdice pokraj avatara a sad opet "kedis", ajmo jovo nanovo, bem ti statistiku :hammer:
 

Laza

Senior member
Učlanjen(a)
25.02.2006.
Poruke
114
Broj reagovanja
0
nije me bilo neko vreme, ali cisto da se javim i da kazem da sajt primetno brze radi sada
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
Ugly brate ponovo se upregni i udri po temama pa ces da nadogradis izgubljeno a pitaj lakija jel moze da popravi nesto "na misice"!ja nemoram da se brinem imad ja jos da radim i radim da ubodem i prvu zvezdicu:)))
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
Vidi i ja sam CADDIS e to mora da se proslavi
Konobar,svima pice na moj racun!!!!
 
Vrh Dno