Poribljavanje potoka pastrmkom

franc

Junior member
Učlanjen(a)
11.08.2014.
Poruke
33
Broj reagovanja
0
tommylee je napisao(la):
Franc tačno sma znao da je okolina Bl jer meni je drug našao takvu jednu rijeku.Kako kaže puna pastrmke a niko ne peca  :hammer:
Sad bar znam razlog  :-X
Zimus izađem na mladicu posle xy vremena.Posle kratkog vremena stiže policija.Ja kontam neko ih poslao da kontrolišu ribare.Ko će ima ga znati šta rade.
Oni pravo meni iza leđa sa nekim likom i nešto žbunjaraju po grmlju.

Ja ne mogu više d aizdržim i rekoh šta radite,a oni ništa ovaj "upecao" punu kesu bombi!

Lik ladno izvukao iz Drine punu kesu bombi,'bem ti sreću!!!

Radi se o okolini Doboja... Konkretno na Ozrenu..prava divljina i po dobrom starom Marfijevom zakonu bas na tom potoku je bilo zadnje pomjeranje linije u ratu, a sjecajuci se price ljudi koji su tu bili na toj liniji obala rijeke je nacickana promovkama, a posto je to divljina i nije prioritet deminerima jer ima masa minskih polja oko urbanih naselja ko zna kad ce taj reon doci na red....btw samo jedna tabla sa upozornjem..lako bi se covjek zajebo
Potok bi se mogao "prepraviti" ali je rizicno izlaziti na obalu tj vjerovatno je sigurno hodati po samom koritu rijeke ali bilo kakvi poslovi mimo korita su suludi a konkretno mislim na pravljene kaskada itd...steta
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
ovo je dalje isto đžungla neka.Ja na google earthu ne nadjoh tragove civilizacije  :doh:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.153
Lokacija
Čačak
Cim uslikam

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Vrh koplja se vuce po kuci.... ne verujem da bi to iko kupio

Sent from my LG-D320 using Tapatalk
Nemoj da bude kao sa Del Boy-em axaxaxax  :hammer: :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.271
Broj reagovanja
314
Lokacija
Beograd
Na Ozrenu je bilo cupavo. Pun je Ozren ko zna cega. Ne treba se zajebavati
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Ako se dobro sjećam Kozara je u pitanju.Mada kad saznam javiću ti.Neko brdo je u pitanju,naziv je na "M" ali sam ja zaboravio u međuvremenu.Znam da sam tražio na Earthu da se lociram.
Vaše udruženje je to poribljavalo.
 

krajisnik_bl

Junior member
Učlanjen(a)
12.08.2011.
Poruke
34
Broj reagovanja
1
Ako je BL udruzenje poribljavalo mislim da znam o cemu se radi. Obrasle su obale i nije bas za mahaca na takvim mjestima, zato mi treba kraci glass ali nikako da ga nabavim.

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
U okolici BL  nalazi se rijeka  Krupica ili Krupa  juzno od Bl ,,, Na njoj ima pastrmke  ali je  ribolov totalno zabranjen, prirodno mrijestiliste i ta rijeka pripada bl  ribarskom drustvu,,,,  jugoistocno od bl  kod mjesta Kotor Varos  nalazi se rijeka Crvcka i na njoj ima pastrmke ta rijecica je dosta nepristupacna i divlja  tu je i nekadasnja linija razgranicenja i moguce su mine i medvjedi i ne pripada bl drustvu  i postoji rijeka Kozica jugozapadno  od bl prema ribniku  kod planine Manjaca  i tu ima pastrmke  i lipljena ,,i rijeka Suturlija  gdje je moguce da  ima pastrmke  ali  je nikad nisam nit vido  niti ulovijo  tu ,,,
 

krajisnik_bl

Junior member
Učlanjen(a)
12.08.2011.
Poruke
34
Broj reagovanja
1
Napisao je od BL prema Kozari i jos poribljavana, sto znaci nije ni jedna od tih nabrojanih.

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka

 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
To je onda vjerovatno rijeka Gomjenica ,Subotica  ili rijeka Stratinska  ima tu puno  potoka  Kamenica, Golesica  , Rijeka i jos neki ,,, Suturlija  je zapadno od bl  ,,,skoro,,, isto kao i Kozara
 

krajisnik_bl

Junior member
Učlanjen(a)
12.08.2011.
Poruke
34
Broj reagovanja
1
Vjerovatno Gomjenica, ona je poribljavana nekad, u donjem toku ima i mladice.

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka

 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.309
Broj reagovanja
203
Lokacija
Zvornik
Bio sam na Jakotini prema Kotor Varoši tako da znam taj kraj a i na Kozici.Nije ta strana javiću samo da vidim koja je tačno oblast.Nije mi rekao kako se zvoe voda i ja tipujem na Gomjenicu ili neki potok koji je sa njom povezan.
Krajišnik samo nabavi glass ja se prevarih i svoj prodadoh!
Za te vode izmišljen!
 

krajisnik_bl

Junior member
Učlanjen(a)
12.08.2011.
Poruke
34
Broj reagovanja
1
Planiram vec duze vrijeme nabavku ali slaba je ponuda kod nas. Idealan bi bio pogotovo sad za pocetak sezone kad su vece rijeke nabujale i moze se jedino na takvim mjestima loviti, a poznajem taj kraj, doduse malo slabije gornji tok.
 
Vrh Dno