Poseban odeljak za video snimke

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mislim da je potrebno uneti jednu novost na ovaj sajt. Ne bi bilo loše da se na naslovnu stranu stavi link (banner ili kako se to već zove) koji upućuje na poseban odeljak ovog sajta, naše VIDEO SNIMKE IZ MUŠIČARENJA.
Skoro svi već imamo mogućnost da snimimo zanimljivosti iz mušičarenja. Nije teško okačiti snimak na Youtube ili sličan sajt i ubaciti link na mus.org.
Poseban odeljak za video snimke bi bio izuzetno zanimljiv za sve posetioce željne gledanja pokretnih slika, skrativši im muke pretraživanja foruma zbog ovog najzanimljivijeg načina prikazivanja mušičarenja.
Evo kako otprilike ja to zamišljam


 

Prilozi

  • Ubacite video.jpg
    Ubacite video.jpg
    114,5 KB · Pregleda: 298

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
A još bolje bi bilo ovako. Naslovna strana je skoro potpuno prazna. Na njoj stoji prešvrljani oglas za Izložbu muva održanu pre nekoliko meseci, a unutar sajta je tako puno zanimljivih tema, slika, članaka i video zapisa. Onaj ko uređuje naslovnu stranu kao da prikriva unutrašnjost sajta. Trebalo bi da bude obrnuto.
Evo kako to može da izgleda za pola minuta, a moglo bi da izgleda i mnogo lepše za dva minuta. Za sat vremena, naslovna strana može da izgleda kao da priziva na jedan od najboljih svetskih mušičarskih sajtova, što ovo mesto i jeste.
 

Prilozi

  • Ubacite video i jos ponesto.jpg
    Ubacite video i jos ponesto.jpg
    103 KB · Pregleda: 293

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Zaista naslovna izgleda pomalo deplasirano,potrebne su novine,neka ova Mixmasterova posluzi kao pokretacka.
 

compshop

Hero member
Učlanjen(a)
09.07.2007.
Poruke
1.245
Broj reagovanja
2
Lokacija
Arandjelovac
Pitanje je koliko prostora ima na serverui  koji je dozvoljeni promet po domenu...
Mozda je bolje da se klipovi uploaduju na youtube, a da u ovom odeljku budu samo linkovi
 

dioda

Newbie
Učlanjen(a)
23.05.2008.
Poruke
17
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
da se nadovezem na ovu temu... posto sam vlasni i administrator foruma koji je SMF kao i ovaj mogu dati predlog koji ce na jednostavan nacin resiti ono sto mixmaster predlaze.. potrebno je da administrator inastalira mod koji omogucava kacenje klipova sa YouTube direktno u post... pored ovih ikonica gore se pojavi i YuouTube ikonica, klik na nju ubaci

Kod:
[youtube][/youtube]

i link se jednostavno iskopira izmedju zagrada...rezultat mozete pogledati na ovom linku

http://www.sveovinu.com/index.php?topic=15.0

naravno nema potrebe da naglasavam da se time ne trosi bespotrebno prostor kod hosting provajdera niti se se ubija bandwith odnosno dozvoljeni protok...

jos jedna molba za admina je da se instalira mod koji ubacuje smajlije i sve druge opcije u quick reply i da se ta opcija ukljuci po defaultu, odgovaranje je tako neuporedivo jednostavnije...kako to izgleda takodje mozete pogledati kod mene na forumu...

ako je potrebna bilo kakva tehnicka podrska naka me admin kontaktira na mail ili PM i dobice detaljna uputstva...

pozdrav
 
Vrh Dno