Praško-Zečić

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Deluje mi kao intresantno za morsko mušičarenje
Šaranska udica #4 sa produženim vratom
kineski praško
ljubičasti Zonker

23122009797.jpg
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.106
Broj reagovanja
317
Lokacija
Svrljig
Lepi strimerosi ali što su ove udice za nimfe kamenjarki ufff... Jel imaju zakrivljen vrat?
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Hvala ,Nemaju druže zakrivljen vrat ,udica je Gamakatsu A1 CARP long shank ,presvučena teflonom .
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
baš su fini, dobro bi prošao sa njim na mnoge morske predatore...da ti je to baciti u neko poludjelo jato što juri sve što stigne  ::)

 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
sone ako su za more posalji koji :drool: :drool: ja cu i onako morati da narucim preko neta :yeswink: :yeswink:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Gegula druže kada dodješ u Srbiju ću da ti poklonim neki  ;) mada bih više voleo da ih sam vežeš posto su prosti kao pasulj ...
 

gegula

Hero member
Učlanjen(a)
14.10.2009.
Poruke
2.674
Broj reagovanja
0
ja da vezem :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:  odavno nisam cup nista smesnije,pa je ne znam pertlu da zavezem a kamoli musicu :D :D :D :D :D :D :D,ja sam od onih sto kupuje jer nemam zivaca da vezujem....
 

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
0
To sam i ja mislio, pa sad sam se primio ko baba na saučešće. Sve me svrbe prsti.
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Prvo sam ih i ja kupovao a onda sam poželeo da nešto uhvatim i na svojih ruku delo i da priča bude zaokružena ,mada do zaokruženja cele priče ima da protekne još mnogo mnogo vode  ,tako je  i počela ljubav ,prvo sam vezivao iz ruke a tek sam posle nabavio stegu i još uvek sam početnik sa veliko P ali što ih više vezujem sve mi bolje ide... probaj ništa ne boli...  :tbumb:

Kad smo kod praška-zečića danas sam vezao dva komada ali za štuku na udicama 4/0 i još su dobili epoksi glavu ,slike sutra ...
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Šone tebi baš idu ovi strimeri  :tbumb: Reci mi kako postižeš ujednačenost epoxija,ne sliva ti se ili se tako brzo suši?
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
Negde sam na netu video foru da nestanu svi mehurici iz epoksija,potrebno je samo zagrevati vazduh OKO epoksija i svi mehurici nestanu.Ja licno nisam probao tako da pricam o onom sto sam video na nekom klipu.U svakom slucaju vredi probati.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
U završnoj fazi stvrdnjavanja epoksija,dobro je strimer okretati neposredno ispod lampe,toplota sijalice izvlači mehuriće i epoksi postaje apsolutno proziran!
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Zvezdane to sam video,te rotirajuće sušilice,a moja stega to ne može,da se okreće.Pa me interesuje da slučajno nema neko alternativno riješenje.A moje zapažanje kod epoxija da se ne pretjera sa grijanjem jer baš tada zna da stvara mjehure i to povelike pa da sve propadne.
 
Vrh Dno