PRAVILNIK TAKMIČENJA I SUĐENJA 2016

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Grđi pravilnik nisam u svom životu video.....

http://www.ribolovci.org.rs/images/PRAVILNICI_2017_finale.pdf


"Sve što nije navedeno da je dozvoljeno, zabranjeno je na takmičenju"    :doh:
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
Ma zajebi ih, nemoj da se takmicis. Oni ce tebi da odredjuju pravila kako ces da pecas.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Problem je u tome, što pravila u ovoj zemlji određuju mediokriteti. Dok su pametniji popuštali i išli linijom manjeg otpora, za to vreme su mediokreteni došli u poziciju da pišu i određuju pravila.
 

dzolix

Full member
Učlanjen(a)
24.02.2016.
Poruke
573
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
a kakav cvor na predvezu mora biti ima li ogranicenja u vezi cvora ,,,visak najlona stoji do 5mm  sta ako napravim cvor sa 100 petlji  :) ,, sta ako mi se predvez malo iskrivi urola  uspiralise
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
Baki-Pa je napisao(la):
Problem je u tome, što pravila u ovoj zemlji određuju mediokriteti. Dok su pametniji popuštali i išli linijom manjeg otpora, za to vreme su mediokreteni došli u poziciju da pišu i određuju pravila.
Amin. Sve sfere života pokriva, na žalost. Al' priča je, za ovu godinu, završena i nema svrhe vraćati se na nju. Pregurajte ovu godinu bez galame pa sledeće iskoristite pravo da utičete na izmene i ne odustajte jer, opet, potpuno si u pravu ( da se ogradim, mislim na ostale sfere života, ne prozivam kreatore pravilnika ). Ovako sa strane izgleda kao da tražite izlaz u slučaju neuspeha. Bistro.
 

Salezupa

Junior member
Učlanjen(a)
07.03.2015.
Poruke
62
Broj reagovanja
0
Nek takmičari očekuju postavljanje na sajt Saveza, pravilnik po kom će se odvijati takmičenja ove godine.
Ima nekih sitnih izmena u odnosu na prošlogodišnji,kao i definisanje nekih nedoumica.
Nekima čije mejlove imam,već je poslat,pa ih razmenite međusobno,jer ovde nisam u mogućnosti da postavim u formatu PDF-a,zbog većeg kapaciteta nego što sajt može da primi.
 
Vrh Dno