Predlog za novu anketu

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Posto evo vidim da anketa o omiljenoj vrsti za musicarenje vise ne mjenja scor mislim da svi koji su imali svoje misljenje dosli do prilike da ga i iskazu, rezultati su realni i ocekivani.
Ali stalno se po sajtu provlace misljenja pravci i odrednice koje deformisu sliku musicarenja... da skratim volio bih jednu anketu da se svi izraze o tome koja vrsta ih je prevukla na musicarski nacin ribolova (a ko se rodio kao musicar neka glasa za vrstu koju je prvu pozelio da uhvati, ALI PRVU!!)
Ko zeli neka laze ali vec svi znamo odokativno tko je kuda orijentisan :lol: ali samo da stanemo na kraj tupljenju da iz ovog cistog uzvisenog prelepoga sporta vrhunci budu smjerovi koji su se pojavili lokalnim i licnim usmjerenjima odredjenim isto tako lokalno najprisutnije vrste.
Hvala
Zivjeli MUSICARI I OSTALI (ZABARI, KLENAROSI, BABUSKARI...)
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
E, obruka se i Ugly_Si. Kada je klenarose stavio u ostale, uvredio je vecinu posetilaca ovog sajta. Jos jednom cu podsetiti da u Nisu ima oko 300 musicara, od kojih 250 musicari samo klenove! Mogao bih da dodam jos brojki, kada bih ubrojio i musicare Leskovca, Vranja, Krusevca...Sta su oni? Ja (konsultant), Laki (webmaster), Zakula, Toni, Profa i ostali, po Ugly_Si-ju, cak nismo ni musicari. Ovo je najveca moguca uvreda ovom sajtu i musicarima Srbije. Ne znam da li Laki pristaje na to da nije musicar, pa ne reaguje na ovo?
Pored toga, svidja mi se Ugly-jeva ideja o anketi. Dobra je.
Ja bih dodao medju ankete jos jednu, najznacajniju. Onu koja bi pokazala koje se ribe najcesce love na muvu. Dakle, RIBA KOJU NAJCESCE ULOVITE. Poznajem ljude koji su u ovu postojecu anketu, o omiljenoj ribi, upisali pastrmku, a da su, pored hiljada klenova, upecali samo desetak pastrmki u karijeri. Takodje, znam jednog koji godisnje upeca "tonu" klenova i hiljadu pastrmki, a omiljena mu je bodorka, koju veoma retko lovi. Ako bi neko po anketi o omiljenoj ribi pokusao da zakljuci (a to sigurno vecina uradi!), koja sa riba u nasim krajevima najcesce ulovi musicom, dosao bi u tesku zabludu!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
I ja mislim da je Mixov predlog bolji!
Ankete sluze da pokazu neku statistiku, korisnici su vec dali sud sta vole i sta im je omiljeno, pa se kao logican nastavak namece i pitanje sta je ko prinudjen da peca na svojim terenima!
Verujem da bi ova druga anketa imala nesto drugacije rezultate, mislim da bi se samo redosled prve 3 iz predhodne ankete, okrenuo u korist klena!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
to rodjeni da se slozite a ne topli musicari - hladni musicari i slicno i prije sam pisao da se svi poznajemo kao braca po stapu (musicarskom)a i dalje je bilo ovaj je ovaj a onaj onaj nema veze jesam bio malo preostre raspodjele i evo izvinjavam se :evil:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Hajde da pogledamo i tu anketu, bice sigurno zanimljiva. Za ovu prethodnu posto sam je ja inicirao, ocekujte od mene i neku ocenu pristiglih rezultata ;-) .
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
OK. Oprasta se.
Ankete su interesantne i treba ih smenjivati na po par meseci. Prvo treba odmah obrisati ovu o suvoj, nimfi, strimeru ili kombinovano (!?). Videli smo da lipljen prednjaci medju posetiocima ovog sajta po omiljenosti, pa i tu anketu mozemo privremeno ukloniti. Hajde da postavimo ove dve nove!
UGLY_SI predlaze: Koju ste ribu prvu pozeleli da ulovite musicom?
MIXMASTER predlaze: Koju ribu najcesce ulovite musicom?

LAKI, STA MISLIS O OVOME?
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
Pitanje bi treblo da glasi "Koju ribu najcesce lovite", na musicu se valjda podrazumeva!
I opet se slazem sa Mixom da dve predhodne ankete treba skloniti, ali bi valjalo da postoji jedan Topic sa svim do sada postavljanim anketama, kao i njihovim rezultatima i ponekim komentarom! Za svaki slucaj i zbog novih korisnika koji ce nadam se dolaziti i dalje.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Super! Moze se napraviti mnogo interesantnih anketa. Siguran sam da ce vam se dopasti! "Omiljena reka" i "Reka koju najcesce posecujete". "Najefikasnija muva" i "Omiljeni insekt"... A? Zajebalo babicu!
Laki, moze li to?
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Pa to sto si predlozio je fakticki neizvodljivo!!!! Aneka "Omiljena reka", bila bi preobimna. Ima nas mnogo, svako bi hteo da mu omiljena reka bude u anketi, znaci preko 50 istih. Ovo bi bilo izvodljivo samo u vidu nove teme. Ista stvar i sa "Rekom koju najcesce posecujete", kao i sa "Najefikasnijom muvom", naravno i sa "Omiljenim insektom". Sve ovo je moguce ali samo kao nova tema.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mislim da je svaka Sumdinceva rec potpuno netacna! Vrlo lako se mogu napraviti ove ankete i ne bi izgledale onako kako ih on zamislja.
Zapravo, sta god da ja napisem, Sumadincu se ne svidja. Ne postoji ni jedan moj post u poslednjih mesec dana, a da on na njega nije odgovorio sa omalovazavanjem, negiranjem ili necim sto nema veze sa temom. Najcesce on i ne ulazi u temu, vec samo otkuca ono sto mu prvo padne na pamet. Mislim da znam zbog cega se tako ponasa, ali bih voleo da mi i on to objasni.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Sta se losiz bre! Ko te omalovazava, na to nisam pomislio ni u najmanjoj meri. Prvo cenim te kao coveka i druga, a mnogo volim da se zezam, to si mogao da primetis u nasem druzenju na Plivi. A sto se tice foruma, uopste ne omalaovazavam ni tebe ni tvoje predloge, mislim da je forum otvorenog tipa tako da svako moze da iznese svoj sud o materiji, o kojoj raspravljamo. Moj problem je sto ne mogu da pricam, a da se ne zezam. Mnogi misle da sam neozbiljan ali tako je. Ja nemam nista protiv toga sto ti predlazes, samo iznosim svoje licno misljenje koje ne morate da uvazite. Tako ti kazes da musicarenje babuske ima smisla-ja kazem da nema. Ti kazes da je resenje "uhvati i plati", ja kazem da je resenje "uhvati i pusti". Ne vidim u ovome nista lose, savko ima pravo da kaze ono sto misli. Ne govorim ja da ste vi ludi sto pecate babuske, mozda to ima posebnu draz ali u meni nista ne izaziva, ne govorim ja da bi vi to trebali da prestanete niti da se to zabrani, ako vam to lezi samo pljestite nemam nista protiv, samo iznosim licno misljenje o tome. Ja nisam od onih da ladim muda, a iza ledja da pricam sve i svasta. Sto mislim kazem direktno!!! Ako mislis da je moje prisustvo na ovom forumu suvisno, napustam istog momenta. A cini mi se da cu se povuci sa foruma i to definitivno. Necu da vam kvarim rejting. Vec razmisljam da se povucem odavde i sve posmatram sa strane, posto primecujem da ne mogu da iznosim svoje misljenje.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
A cini mi se da cu se povuci sa foruma i to definitivno.

Zaista mi sada nista vise nije jasno. Ali ne mora da mi bude! Ja pisah, molih, kumih, pretih i lipov kurac. Razmisilite svi malo o ovome! Isuvise sam umoram da daje pisem. Nisam patetican, ali sve vise mi se ova situacija gadi, a kada mi se nesto zgadi onda sam veoma rigorozan. Meni sajt ne donosi lovu i veoma lako mogu da ga ugasim (ne pretim, vec kao sto rekoh polako mi se sve zgadilo). Razmislite jos jednom svi koji pisete po forumu, zasto to radite!
Salut!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Sumadinac, opusti se. Naravno da ja cenim kad neko iznosi svoje misljenje, i molim te da to i dalje radis, ali pazi da ne ometas one koji se trude da obrazloze svoje stavove, na sve moguce nacine. Ako stalno ubacujes svoja misljenja, posle svakog posta koji ti se ne dopadne, cak i u temama koje te (to sam kazes) ne interesuju, to smeta. Veruj mi. A to, sto povremeno "pretimo" da cemo nestati sa foruma, nista ne znaci ni Lakiju, a ni vecini od preko 200 clanova. Vecini smo dosadili i ja i ti i... Ne mogu da dodju do reci od nas! :hammer:
 

piroman

Senior member
Učlanjen(a)
15.11.2005.
Poruke
179
Broj reagovanja
0
Hmm, a anketa Sumadinac vs. MixMaster ?

Mada moze i lucky vs. piroman ?

Ili musicarenje vs. varalicarenje?

Ili najbolje Takse vs. Napumpani Takse??? (Ovo je samo za Lucky-a)
 
Vrh Dno