Predlog

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
a da ti stari lafe Proticu,malo sjases sa mene???
brate mili samo se ubacujes sa nekim - nemoj da mi zameris - idiotskim forama i predlozima i lupanje gluposti u nedogled,ako pecas sa sage pecaj,ovde je tema predlog a ne fox terijeri,sarme i ostalo,ako vec Mirjana nije moj nivo,idi ti kod nje pa se jebavajte sa ciim ocete,ja ovde lepo pitam sta me interesuje,a ti si jedini izgleda mi najpametniji da ovde popujes i kenjas nesto!
Ti si neka faca ovde,pa sve ostale degradiras,samo cu ovo da ti kazem :
Ako imas skup pribor,smisao za humor i ostalo,onda imas sve sto nema jedan covek!
tolko od mene . . .
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
E jbg sad pa gde na Progu nasu dusu od Coveka.Kad ga budes upoznao znaces o cemu pricam :)
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Ocu srce, kissi, kissi...
p.s.1 izvini  :(
p.s. 2 zaboravio sam sve moguce i nemoguce smajlije da postavim, da bi me razumeo...jbg, ti kad ih postavljas treba svi da te razumemo, shvatimo kao salu... :doh:
p.s. 3 spamovo si coveku oglas, smorio neboluznim pricama...ponekad vrlo nevaspitano i vrlo nekulturno komuniciras sa ljudima koje u zivotu nisi sreo i za koje ti garantujem da neces ni sresti jel iskreno licis mi na nekog epizodistu i luzera..Neboj da si takav, opusti se....i odluci se sta ti je primarno...teme su toliko ispostene, mnoge dovedene do praga dosade i letargije...mnoge stvari su davno vec ispisane i ispricane....citaj, citaj, citaj..
p.s.4 U Nish imas odlicnog ma vrhunskog musicara, jednog jedinstvenog, mega, giga majstora....naj,naj,naj..odlican je lik, perfektan edukator i instruktor..odlican ribolovac, blizu ti je pa probaj da ga kontaktiras.
p.s. 5 ....mali savet sinko, u tvojim godinama Ja sam bio mnogo ozbiljniji, kulturniji nego ti danas...a bez brige oko mene i Sage-a, nemoj odma da se ljutis, dizes tenziju bez razloga..opusti se, prosetaj malo kuce i bez intimizacije sas mene...Ja sam za tebe Prota71.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Ja protiv tebe nikad nista imao nisam,neznam sad sta ti bi da me tako degradiras...
I ako si u mojim godinama bio ozbiljniji od mene,to u svojih prethodnih nekolicine postova si dokazao tu svoju 'ozbiljnost' tim prozivanjem mene...
ali nema veze,ja ti nista ne zameram,iskreno.
Svi smo mi ljudi,retko ko je covek . . .  :yeswink:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
maric je napisao(la):
I PROTO opet gresis hoces da oprcas Mirjanu a ne znas ni adresu http://www.flyfishingeurope.de/en/flyfishing-europe/flyfishing-europe.html  :hammer: :hammer: :hammer:



http://www.flyfishingeurope-shop.de/produktbilder/tut-slide001.jpg

Ne mari i ako ima 40+  :naughty:
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Kud otvorih pandorinu kutiju  :'( :( zlo se nadvilo nad sumoviti Balkan  :blush: :doh:
More ljudi mante se corava posla, puj pike ne vazi...Ja sam se prvi setio Mirjane, a to sve samo zbog Vas...da se malko obore cene, smanje dazbine, da i nas sunce malo ogreje.. :yeswink: :nowink:
Eto spreman sam a na ustrb svog znanja i zvanja da se maksimalno potrudim, pozrtvovano naravno i dovedemo malkice Scotta i Winstona, Thomasa & Thomasa, Simms-a...
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Idi bre Proto baci me u rebus ja znam od kad znam za Mirjanu da ima Winstona, T&T, TFO, Burkheimer stapove al ne videh Scotta nigde ??????
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
hehe sumnjam da će te šta jeftinije da prodjete kod dame koje spominjemo osim ako je u pitanju kakvo bolje međusobno poznanstvo... Ovde kod nas nije previše omiljena kao trgovac i saradnik. Iskreno, nemam nikakva iskustva pa tako nemam šta ni da kudim nit da hvalim kod nje. Znam samo to što sam čuo od nekoliko različitih ljudi koji nisu međusobno povezani.

Dal ima Scott? Na internetu nema, to vi je što vi je: http://www.flyfishingeurope-shop.de/4/menu_js.asp?clickkatalog=1000000000&clickebene=1&createtree=no&katalogname=Fliegenruten

Možda ima u radnji...

Nešto se i šuškalo dve godine u nazad da joj biznis škripi....kakva je situacija sada to ne znam...
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
1
  Proto,drago mi je sto si spomenuo fox terijera. Ocuvao sam krajem 80-e i pocetkom 90- e prvaka  lepote u YU. Kratkodlakog foxa sam cuvao.

Iako poprilicno poznajem kinologiju,opet bih kupio foxa,za mene nezamenjivog psa  :yeswink: Nije za drustvo u ribolovu bio jer je ziveo za vodu

i nista ga nije sprecavalo da onako mali udje u V. Moravu i od polovine reke dopliva nazad  :doh:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
:yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink: :yeswink:

106896873223436112833285.jpg
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Da pokusam da se vratimo na temu.
Koji mi bi cekrk preporucili cenovnog ranga 50-60 eura ali da je malo potezi, velicina 4/5 ili 5/6?
Svi traze laksi cekrk a ja tezi.
Drugar uzeo stap #4/5 od 11 fita pa je potreban malo tezi cekrk zbog balansa.
Probali smo sa mojom Komom i bolje bi legao neki jos malo tezi.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
http://www.timeflyfishing.com/prodavnica/fly-reels/wa-4-5  160gr

http://www.timeflyfishing.com/prodavnica/fly-reels/wa-5-6  185gr
 
Vrh Dno