PRETRAGA (Search)

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Tražio sam danas neke stare postove, međutim uvek dobijam SAMO JEDNU STRANU SA REZULTATIMA!!! Da li ja to negde grešim, ne vidim ,ili...
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
daj mi reci koje si trazio da pogledam o cemu se radi, ili ako ti bezveze javno da pises posalji mi PM!
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Bilo šta, u donjem levom uglu piše "Pages 1" i to je to. Tražio sam stare postove u kojima piše "extreme distance" ili "vision2, ili "struna" i svugde je isto!!!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
neznam u cemu je problem jer kod mene radi super. Neznam gde pocinjes sa pretragom, mozda to radis u temi. Tada ce da ti samo tu temu pretrazi. Otvori naslovnu stranu foruma i tu radi pretragu. Ja sam tako uradio sa recju struna i dobio 4 strane!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
nema na cemu druze, sada mozes da opet uzivas u davnim vremenima punim ljubavi! :doh:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Veliki Mag je izashao danas izpecine i osvetlio nas zracima svoje mud(r)osti!
Hvala, Veliki Mag...u  :bleh: :tbumb:
Gde si, bre, Lucky, zapevaj neshto!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Odmah će, on je proslavljeni folk-pevač.
 

asader

Senior member
Učlanjen(a)
08.10.2007.
Poruke
254
Broj reagovanja
0
Lokacija
podgorica-trebinje
Lucky nemoj da mi se nadjes uvredjen ali mislim da bi se mogao odrec jednog stapa pa da snimis album za grand. :yeswink: :D :D :D

Nova moda nema vise prodaj kravu snimi album od sad prodaj mahac snimi album :doh:
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
:D :D :D :D :D :D
Drze asaderu mnogo je tesko mene uvrediti. Nema zrtvovanja, ova numera je radjena kod vrhunskog producenta :whistle: :whistle: i to za dzabe, tako da ce i ceo album biti u tom fazonu. Bio je to moj skroman doprinos razvoju ideje himne sajta ciklidi.org ako bude volje i pameti radicemo i mi nesto slicno!
ja imam gomilu bolesnih i pohotnih ideja, ali nemam drustvo da ih realizujem! :doh:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Laki care kupi nam cigare  :smoke:
Nisam bio svestan da posedujes tako fantasticne glasovne mogucnosti i nevidjen raspon u boji glasa...
:respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect1: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Joooj, bre Sjekloca, ako se rascuje da je k'o Tozovac, im da pocne oko kuce da mu obilazi drustvo za realizaciju bolesnih i pohotnih ideja, pa sta ce onda? Morace da predje sa reci na dela  :( :bleh: :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Gresis Pedja silno gresis. Morace da predje sa riba na BABE  :D
 
Vrh Dno