Previse vremena je potrebno da uploduye stranu...

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
  Zasto?  :p :p Zasto je potrebno po 2-3 minuta da otvori jednu temu (konkretno,"bata zakuline majske")..po 2-3 minuta cekam da uploduye stranu,u cemu je problem,na ostalim sajtovima stanje redovno,tako da ne verujem da je do mene.

  Moderatori sta mislite ? ? ?

 


  Pozdravljam Vas (moderatori)


Marko Masic.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Uvece server pocinje da brljavi, primetio sam to, obavestio ih i stvar ce biti resena ubrzo, ako ne menjamo server!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Veruj da do sahta nije. SMF je najaci SW koji trenutno postoji za forum i sigurno da on ne brljavi, a jos manje je verovatno da sam ja nesto zasro! Znaci serveri hosting kompanija, sto opet znaci da ako nastave da brljave mora da se menja a to je akcija koja mi se neizvodi uopste jer je ekstremno zajebana!
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Znaci situacija je takva kakva je. Nisam maliciozan već sada promena servera bi donela više lošeg nego dobrog. Naime  ppormena servera zahteva da se menjaju NS ovi koji mogu da dovedu do toga d asajt počne da brljavi, da ne radi i slično, a verujem da Vam u interesu nije da sajt be radi. Znači jeste na momente spor, pogotovu uveče kada je i udarno vreme. Ponavljam da sam kontaktirao hosting službu, pa će mo videti šta će od svega da ispadne.
i na kraju jedan web savet. AKo koristite Internet Explorer NEMOJTE: UŽASAN PROGRAM; ja kada radim u localhostu ponekad ga koristim da bi video kako sajt izgeldau njemu i sporo otvara sajt. ALi užano sporo i to na mojoj mašini. Zato pravac FIREFOX download i uživaćete. Mnogo je brži, bolji i u svemu superiorniji od usranog IEa!
Salut
 
Vrh Dno