Priče o mušicama

HITNA

Senior member
Učlanjen(a)
04.12.2005.
Poruke
166
Broj reagovanja
0
Danas stigla knjiga Priče o mušicama od Gorana Grubića i Aleksandara Panića .Putovala ko nekadasnja stafeta BEOGRAD -BANJA LUKA-ZAGREB-ZADAR-SPLIT i konacno u LJUBUSKI... :tbumb: :tbumb:

 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Knjigu sam prelistao na brzaka i mislim da je najača knjiga do sad na našim prostorima ima za svakog ponešto!
 

pannic

Senior member
Učlanjen(a)
14.06.2007.
Poruke
161
Broj reagovanja
0
Dragi prijatelji, trazeci pogodno mesto da Vam nesto javim sa kasnjenjem od 4 godine video sam ovu temu, hvala na komplimetnima. Zbog  "finansijskog trenutka" resili smo da cenu obeju knjiga (Znakovi na vodi i Price o musicama) smanjimo na 50%.  Zainteresovani ce saznati na koliko, u licnom kontaktu,  knjizari Plavi krug u Beogradu ili kod Djoleta u Nisu. Hvala svima na dosadasnjem ali i na buducem interesovanju.
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.404
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
Danas sam kupio knjigu, svakog dinara je vredna! Svedena pametno na imitacije ovdasnjih insekata, jednostavna, pregledna... svaka cast autorima!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Imam obe, naravno, al za mene su znakovi bili otkrovenje, knjigu koju svako ko se upusta u musicarenje mora da procita....
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.404
Broj reagovanja
219
Lokacija
Beograd
oholi je napisao(la):
Imam obe, naravno, al za mene su znakovi bili otkrovenje, knjigu koju svako ko se upusta u musicarenje mora da procita....
Apsolutno! Da je manjeg formata i mekog poveza bila bi kao pravi vodič u džepu!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Ne mali broj mojih putovanja ka cg, vozom, bila mi je pri ruci, iscitavao sam je kao bibliju...
 

pannic

Senior member
Učlanjen(a)
14.06.2007.
Poruke
161
Broj reagovanja
0
Na zdravlje Vam citanje drugari, nadam se da cete pronaci nesto novo ili jednostavno prisetiti se neceg korisnog.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.130
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Stigose i meni danas...
Odavno sam hteo da ih uzmem i nikako mi se nije dalo...
Jeste da sam procitao obe knjige ali vredi ih imati.
 

pannic

Senior member
Učlanjen(a)
14.06.2007.
Poruke
161
Broj reagovanja
0
Molim momci, prijatno citanje do pocetka sezone!
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.100
Broj reagovanja
300
Lokacija
Svrljig
Ja nemam ni jednu ni drugu knjigu mada sam imao prilike da ih prelistam obe. Kupiću ih, nadam se, uskoro, ako se ne rasprodaju. Knjige su takve da su štivo za vjek i vjekova.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Znakove na vodi sam pročitao par puta ( pozajmljena knjiga ),  i dosta sam naučio, ali mi se sve otvorilo kada sam uporedo čitao obe knjige. Odlično se upotpunjuju "Znakovi na vodi" i "Priče o mušicama". Savet za sve početnike.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.288
Broj reagovanja
320
Lokacija
Beograd
Baki-Pa je napisao(la):
Znakove na vodi sam pročitao par puta ( pozajmljena knjiga ),  i dosta sam naučio, ali mi se sve otvorilo kada sam uporedo čitao obe knjige. Odlično se upotpunjuju "Znakovi na vodi" i "Priče o mušicama". Savet za sve početnike.

Lose se to tebi '' otvorilo ''  :hammer: :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno