Prijedlog za kombinezon

gomboc

Newbie
Učlanjen(a)
30.01.2009.
Poruke
17
Broj reagovanja
8
Da se nadovezem na prethodni post. Pazarih pre nekog vremena Traper kombinezon, model Texas. Zaista sam se pristojno iznenadio izradom i kvalitetom. Petoslojni do struka gornji deo msm da je 3 sloja. Kupio ga u Srbiji kod uvoznika za cenu manju nego bilo gde u Evropi. Za 15.600 dinara ja prezadovoljan. Poredeci sa onima slicnog novcanog ranga koji mogu da se pazare u Srbiji ovo je zaista, da ne preteram za klasu bolje odradjeno.

Da se razumemo, nije Simms, Patagonia ili nesto tog ranga ali nije ni najlon kesa, dise sasvim pristojno i za sad trpi kupine, trnje, granje i sedenje na sljunku. Meni koji sam 189 i 107kg , duzine stopala 30cm savrseno odgovara velicina XL. Da ne reklamiram firmu gde sam pazario ali lako se nadje pretragom na Google-u.
 

admir

Senior member
Učlanjen(a)
02.10.2022.
Poruke
224
Broj reagovanja
408
Lokacija
Minhen
IMG_2849.jpegKad vidjeh da je ova tema živa...
Ovako, ovo ljeto na Buni sam se okliznuo i na koljenu poderao svoj Simms G3 (vidi sliku).
Popravka preko dobavljača u Njemackoj je koštala 80€.
Kombinezon ponovo isproban i ne pušta ni malo.

Bistro!
 

Prilozi

  • F000FBCC-00CA-48E9-9F9F-F409497E114E.jpeg
    F000FBCC-00CA-48E9-9F9F-F409497E114E.jpeg
    106,4 KB · Pregleda: 45

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.721
Broj reagovanja
1.039
Lokacija
Svilajnac
Profi su odradili i obzirom na cenu novog odlično si prošao.
 

Žoivojin

Newbie
Učlanjen(a)
31.08.2023.
Poruke
2
Broj reagovanja
1
Drage kolege mušičari,

Nakon 2 godine kombinezon je rekao svoje. Popušta na šavovima (iwaders). Bio je sasvim ok i za promotivnu cijenu od 90€ sasvim ok. Imam jedne hlače koje koristim za rezervu, dobro dodje u ovakvoj situaciji. Šta vi predlažete od marke i modela, koja su vaša iskustva ili koji kombinezon vam je najduže trajao, neovisno o cijeni i marki. Ako se i kupi skuplji i počne puštati nakon 2 godine na čarapi ili na spojevima a nije greška u upotrebi, a plati se skupo onda to već prelazi u frustaciju 😁. Hvala vam unaprijed na vašim odgovorima. Bistro
Ja sam novi na forumu ali sam po godinama daleko stariji, mogu da Vam preporučim, SIMS g3 ili bilo koji samo Sims. ja ga nosim već 6. godina i nema problema. Imam jedan stariji koji ima dve rupe pa bi da ga osposobim jer je još u dobrom stanju,pa molim, DA LI NEKO ZNA GDE SE MOŽE KUPITI AQUASEAL LEPAK, I ADRESA.
Hvala puno i pozdrav svima.
 

Žoivojin

Newbie
Učlanjen(a)
31.08.2023.
Poruke
2
Broj reagovanja
1
Molim sve koji mogu da mi pomognu i odgovore , gde mogu da nabavim u Srbiji, lepak kojim bi popravio svoj vision kombinezon, zahvalan Ž.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.721
Broj reagovanja
1.039
Lokacija
Svilajnac
Iskoristio sam ga jednom pre 7-8 godina i zavrsio je posao radilo se o tackici, od tada ga nije bilo u prodaji kod nas izuzev sporadicno ovde na forumu. Jos jednom sam imao potrebu da intervenisem, ovaj put šav i u nedostatku tog lepka iskoristio sam drugi za koji sam cuo i koji radi istu stvar mogu da potvrdim, mozda je i bolji a mozda su oba izasla iz iste fabrike sa razlicim imenima, ko ce ga znati danas vecina stvari tako funkcionise u svakom slucaju rizika nema neces pogresiti sa njim ukoliko ne nadjes aquaseal.
Radi se o Bison Liquid Rubber
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
72
Lokacija
Sjenica
Proveriti kod Sala u Čačak, do skoro ga je imalo na sajtu.
Možda je ostala negde neka tuba.
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
924
Broj reagovanja
88
Iskoristio sam ga jednom pre 7-8 godina i zavrsio je posao radilo se o tackici, od tada ga nije bilo u prodaji kod nas izuzev sporadicno ovde na forumu. Jos jednom sam imao potrebu da intervenisem, ovaj put šav i u nedostatku tog lepka iskoristio sam drugi za koji sam cuo i koji radi istu stvar mogu da potvrdim, mozda je i bolji a mozda su oba izasla iz iste fabrike sa razlicim imenima, ko ce ga znati danas vecina stvari tako funkcionise u svakom slucaju rizika nema neces pogresiti sa njim ukoliko ne nadjes aquaseal.
Radi se o Bison Liquid Rubber
Ja sam probao Bizona, i požuteo je i nije više bio vodootporan, ipak je Aqua Seal, Aqua seal
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.721
Broj reagovanja
1.039
Lokacija
Svilajnac
Možda je sa datumom stariji pa ima veze sa tim ja po nekada 2-3 puta godišnje ubucem scierru kada znam da ću se muvati po granju - trnju jureci klena pa me neće biti zao ako ga iscepam i i dalje nema problema no svakako se slažem da je verovatno aquaseal lepak bolje rešenje jer na kraju krajeva za krpljenje wadersa se pravi i tu je dokazano proslavljen.
 
Vrh Dno