Primedba!

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Ovo je izvanredna ideja da se napravi ovakav forum, ali...

Po meni previse je tema, za ovakav forum potrebno je hiljade membera. Bolje bi bilo da se smanji broj soba na 6-7 osnovnih. Koliko vidim zadnja diskusija je bila pre mesec dana a i broj membera se ne uvecava. Steta je ispustiti ovakav forum jer definitivno ima potencijala.
Konkretno:

- Pribor(stapovi, cekrci, predvezi...)

- Fly Tying (musice, tehnike, alati, materijali, udice,...)

- Casting (klinika, tehnike,...)

- Pocetnici

- Vode (tereni, cene dozvola, riblji fond,...)

- Off Topic (sve i svasta)

Mislim da vredi razmisliti o ovom predlogu, diskusije bi bile bogatije i sadrzajnije.


Pozdrav
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Pozdrav Homere i dobro dosao,
Sto se tice primedbe u startu je odbijena jer je meni kao webmasteru nazalost besmislena. Verovatno dobronamerna, ali meni se ne svidja! Tako mali broj foruma samo pravi konfuziju i ja ne vidim kako smanjenje donosi povecanju broja topica. U svakom slucaju hvala na sugestiji.
Dalje, zadnji post nije od pre mesec dana vec ih ima svakodnevno, malo ali je i sajt mlad, kao prva rosa ili prvi poljubac rekovalescenta!
Ukljuci se u raspravu , otvaraj nove topice i na taj nacim sajt ce rasti i razvijati se.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Ma Ok je i onako ti krojis sudbinu foruma:), ja sam samo hteo da pomognem da ovo zazivi kako valja!
Eto recimo ja na 19" TFT monitoru moram da skrolujem 2x da vidim kraj foruma.
Zar nije jednostavnije postaviti forum recimo Fly tying pa tu otvarati sve diskusije vezane za tu temu, a ovako se pogubim skroz. Iz licnog iskustva znam da bi i tebi bilo dosta lakse da moderises forum sa manje soba.
Evo recimo ja kao pocetnik ali zaludjenik u musicarski HW, zelim da diskutujem o vrhunskom priboru. Gde da postavim thread? U "pocetnici" ili u "pribor za musicarenje"?
Uostalom nadam se da kapiras da ja zaista zelim da ovo uspe!

pozdrav
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Pokusao sam da nadjem opciju EDIT post, ali posto nisam nasao, moram ovako.
Mislim da bi mogla da se otvori soba "OGLASI" ili slicno, gde bi se nudio polovan ili nov musicarski pribor.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Druze opusteno samo,
Niti se ja tangiram niti zelim da nerviram druge clanove! Zaista mislim da zelis da uspe cela prica. Ovaj sajt sam i pokrenuo da bi se musicari zezali, a ne da bi ja uzeo lovu ili isterivao neke komplekse!Znaci primedba usvojena, ali mi se ideja ne svidja i nema ljutnje. Neke delove foruma sam izbacio a neke cu mozda da spojim!
Meni je trip da sajt jednog dana ima 200 i vise clanova. Zaista mislim da bi u toj situaciji bilo tesko da se snadju u samo par foruma. Ovako imaju koliko hoce pa nek otvaraju topice po nahodjenju! Mozda bi na pocetku bilo lakse, ali vremenom bi morao da otvaram nove forume, a to bi me MRZELOOO!
Forum mali oglasi postoji (na kraju)
SAlut and keep flyfishing!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Ma ok samo opusteno, meni je zelja da ima 2000 aktivnih usera na forumu. Za to je zaista potrebno vreme ali i ovo sto radis je sjajan potez.

Sto se tice oglasa, hajde mi molim te objasni ja zaista ne vidim nista slicno. Kao dokaz prilazem print screen.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ja sam zajebo stvar. Naime forum Mali oglasi je dodan kasnije i zaboravio sam da ukljucim permission! Eto jos jedan razlog zasto nezelim da menjam strukturu foruma!
Sada cepajte!
Takodje bi zeleo da se izvinim osalim clanovima sajta kojima sam pomerao teme u mali oglasi a drugi ih nisu videli!
Salut!
 
Vrh Dno