Pritvor zbog pomora ribe

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Preuzeto sa b92.net:

"Pritvor zbog pomora ribe
4. septembar 2007. | 08:03
Direktoru pogona za proizvodnju lesonita u preduzeću "Kopaonik" određen jednomesečni pritvor zbog pomora ribe u reci Toplici.

Kako je večeras potvrdio istražni sudija Opštinskog suda u Kuršumliji Radomir Jovanović, protiv Milomira Đorđevića je podneta krivična prijava jer je dozvolio ispuštanje otpadnih voda u reku Banjsku, pritoku Toplice, 16, 17. i 28. jula, što je izazvalo pomor ribe.

Šteta se procenjuje na oko 1,2 miliona dinara.
"

Ovo je prvi put da sam ja cuo da je neki direktor zatvoren, makar i na mesec dana, zbog trovanja ribe. Da li ce da ga i osude, videcemo, ali kako stvari stoje, mozda ima nade.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
:D :D :D :D :D najzad se nesto desava  po pitanju zagadjenja reka. Ko zna sta ce da mu rade olosi  :asshohe:  :zajedno:  :samotuci: :suck: A ako je zaista on krivac za trovanje onda mu je i ovo malo!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ma, neće mu faliti ni dlaka s glave. Postaće još cenjeniji funkcioner, jer je na prečac postao poznat. Njegovo ime objavljeno je u svim novinama, tako da je sada zvezda. Naši ljudi imaju čudnu osobinu da visoko cene takve budale. Možda gostuje u nekom talk show-u na TV. :doh: :hammer:
Možda jednog dana postane predsednik društva za zaštitu Toplice ili ministar zaštite životne sredine. Sve to će se pre desiti nego da bude iskorenjen iz direktorske fotelje!
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Mixmaster je napisao(la):
Možda jednog dana postane predsednik društva za zaštitu Toplice ili ministar zaštite životne sredine. Sve to će se pre desiti nego da bude iskorenjen iz direktorske fotelje!

Ne daj Boze! Pu, pu daleko bilo, baksuze jedan jezik pregrizo:p

Valjda ce jednom i ovde neke stvari krenuti na bolje. Malo optimizma ne bi skodilo. Nadam se da ce doticni da robija kao i gospoda iz Dzervina i svi njima slicni :bat:
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Eto,desio se još jedan pomor ribe.Ovog puta na Tamišu.Posledice i uzroci su poznati,samo se po našem starom običaju i uspešnom izbegavanju bilo čije odgovornosti,ne znaju krivci.Uoastalom koga briga kakvu vodu pije narod,gde se kupa,i šta jede,kad su sada u fokusu politička prekrajanja i kalkulacije ko će sa kim,koliko će se novih antikorupcijskih agencija otvoriti,sad svi moramo da mislimo o stvaranju novih regionalnih partija,i još sijaset uspešno oprobanih recepata za zamagljivanje očiju i pomućivanje svesti.Gospodini Dulić je još jedno od razočarenja u nizu,još jedan politički oprtunista kome je ministarstvo koje vodi samo odskočna daščica.Ceo zapadni,normalan svet, se okrenuo esencijalnim stvarima kao što su prosveta i zaštita prirode,stvarima koje oblikuju modernog čoveka,dok se mi okrećemo po začaranom krugu,bez izgleda da ćemo iz njega uskoro ispasti.Ovo ministarstvo je svoj posao započelo velikim rečima i nikakvim trezultatima,od jednog dobrog zakona u perspektivi,napravili su lakrdiju,od svojih prethodnika ne razlikuju se ni po čemu,oni misle da je dovoljno nečemu nadenuti ime i objaviti medijsku halabuku o tome(od njihovih pretencioznih populističkih slogana o očuvanju Srbije i čišćenju Dunava me boli glava),ali ne gospodo draga,ovakvima kakvi smo samo rad na terenu može stvarno pomoći.Ozbiljan,temeljan rad sa ekipom ljudi koja se ne bi ustručavala da očepi bilo kog trovača,zagađivača,da ga zatvori bez imalo milosti.Juče razgovaram sa jednim dobrim prijateljem o opštoj situaciji u zemlji,i dođosmo do zaključka kako bi bilo dobro da imamo Nemca za premijera.Švaba bi nas stesao za pet godina,bili bi kao bonbone,od ovih komunjara nema 'leba!!!
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
6
Lokacija
Beograd
zvezdan je napisao(la):
Juče razgovaram sa jednim dobrim prijateljem o opštoj situaciji u zemlji,i dođosmo do zaključka kako bi bilo dobro da imamo Nemca za premijera.Švaba bi nas stesao za pet godina,bili bi kao bonbone,od ovih komunjara nema 'leba!!!

Ima jedno dvaes' godina kako sam ja to rekao. Kada mozemo da imamo strance fudbalske trenere zasto da nam nemac ne bude predsednik vlade.

 
Vrh Dno