Problem

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Ja sam za.Napravi neku akciju pa stižem.Možda ima još zainteresovanih :firends:
 
Z

Zakula

Guest
Shto se mene tiche,mozete da dodjete josh sutra....Mozete da spavate kod mene max. dvojica.Ja sam slobodan do 20.-og,a posle sam na moru.Organizacija za ribolov sledi kada dodjete u Nish.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Opa, party kod Žakule svako veče! :tbumb:
Mlade pi.ice će da privede Youngster, a ja ću za sebe da odvojim jednu mature. Laki će da bude DeeJay! :pijani:
 
Z

Zakula

Guest
Randjo,u subotu uveche,dolazite kod mene...Rezi soul,ja imam sve ostalo, i to je to!!Ozbiljan sam!!Uostalom,chujemo se!! :smoke:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Da dovodim jednu mamu ili ćete mi obezbediti bar dve-tri teenage-rke? Neću raditi sa gramofonima, tako da će mi obe ruke i ostali udovi biti potpuno slobodni! :lol:
Nego, tema je nekakav problem u zabacivanju muve... :doh: Lucky? ???
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Pa naravno da je to tema!!!Nego ti navro na mame pa mame.A mi samo da nešto naučimo dok imamo od koga.Ja na žalost,ovu subotu propuštam,odo po cipele a kombinezon,al na časovima sam kolko sljedeće nedjelje
 

Durlanac

Junior member
Učlanjen(a)
27.07.2007.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis DURLAN
Imam stap Jaxon Sonata Fly 270
lenght 2.70
casting weight AFTM5-6 WJ-NF270
a ispod Advanced tehnology

cekrk je takodje Jaxon FLY GS100 plasticni
sta mislite o ovom stapu i cekrku ???

ja na njemu pecam vec 4 godina (mozete me naci na Nisavi iznad Novog mosta automobilskog kod nitexa u najvecoj travi kako trtim klenove i naravno pustam sve, ribe uzimam samo krupne i to kad nemam nista za veceru pa onda ajmo u ribolov idem i danas pa ako je neko zainteresovan neka se proseta da se vidimo i upoznamo ) i sve sto znam naucio sam sam niko mi nije pokazivao
ali posto sam sve naucio sam naravno i logicno je da imam jedan (a mozda i vise) problem prilikom zabacivanja (ne uvek) vezuje mi se cvoric na struni 10-ak cm iznad musice sta bi to moglo da bude i kako to da ispravim zamolio bih sve dobronamerne za pomoc HVALA UNAPRED
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Pozdrav, Durlanac. I ja sam poceo kao ti, pre jedno desetak godina na Nisavi oko usca G.reke i vecinu stvari sam naucio sam. Sto se tvog problema tice, ja i nisam neki teoreticar da bih ti dao neko precizno objasnjenje zasto i kako. Vecina musicara se na pocetku susrela sa tim problemom pa i ja, ali se to u mom slucaju resilo samo od sebe. Neki od mogucih razloga su nepravilno kretanje stapa, los tajming ili lose uradjen predvez. Tesko je ovakve probleme resiti na ovom mestu, to se ipak radi na vodi. Zato je najbolje da se dogovoris sa nekim 'expertom' (mogu i ja) pa da on vidi gde gresis. Mislim da ce ti vecina niskih musicara izaci u susret.
 

Durlanac

Junior member
Učlanjen(a)
27.07.2007.
Poruke
75
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis DURLAN
pa gde su ti musicari neka se jave

Ali stvarno ko je zainteresovan da izadje na vodu i pokaze svoje znanje slobodno neka izvoli necu da se ljutim jer bi mi pomoc veoma dobrodosla s'obzirom da nisam neki vrsni musicar ali umem da saslusam i naucim naravno
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Evo, ja sam ti na raspolaganju. Javi se preko PM pa cemo da se dogovorimo.
 

viktorb

Newbie
Učlanjen(a)
08.02.2006.
Poruke
14
Broj reagovanja
0
http://www.cfcc.dk/Video/fluekast_linebuer_highspeed.wmv
 
Vrh Dno