Prolećne štuke

sulecriba

Senior member
Učlanjen(a)
19.05.2008.
Poruke
155
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novo mesto, Slovenia
ins0mnia je napisao(la):
meni sve zariba na 2-3 min kad otvorim stranicu sa njegovim postom  ???

To je najvjerovatnije zbog slabe internetne infrastrukture u vašom kraju/zemlji, jer imam posjetitelja s celog sveta i niko nije imao problema, čak ni japanci i kinezi. I link je više nego ok.

Pokušaj ovde; sulecriba@internet
 

ins0mnia

Junior member
Učlanjen(a)
09.10.2007.
Poruke
52
Broj reagovanja
0
Lokacija
Banjaluka
Dzaba druze .. do mog interneta sigurno mije problem (100 Mb link) sve ostalo leti ...

bitno je da vecina sve uredno vidi ..
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Lepo se zabavljaš, Sulecriba  :tbumb:. Ljudi zaboravljaju da je maj jedan od najboljih meseci (verovatno najbolji) za mušičarenje štuke. Nekako ih privuku pastrmke, klenovi i lipljeni, pa zaboravivši štuke, propuste najbolje vreme za strimerisanje po barama i jezerima.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Kada vidim ovako mutnu vodu ja i ne probam da zabacim muvu. Svaka cast.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Na ovakvoj boji vode sam ODVALJIVAO stuke uz prskanje kisice .....
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.918
Broj reagovanja
17
Svaka cast Sulec,vrhunski je dozivljaj kad se musicari na ovakvim vodama.Ja sam juce upoznao coveka iz okolnog sela(mladji covek),varalicar,koji je pre par godina na jezercetu u blizini njegovog sela ubacivao stuku koju je hvatao u Dunavu.Prica mi da se tamo sada mogu uhvatiti stuje i preko 5kg.Neverovatna je sreca sto na tom jezeru,osim njega i njegovih ortaka varalicara,ne peca niko, zbog blizine Dunava a i zbog neobavestenosti.Ne mogu da docekam da odem tamo da probam,dogovorismo se vec ovih dana.
 

Cori

Senior member
Učlanjen(a)
21.12.2006.
Poruke
244
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Za par dana će biti otvor na omiljenog predatora – štuku. Spremite opremu i navežite strimere. Valjda će se i vreme popraviti. Lovite, slikajte i puštajte. Bistro!
Divan tekst, reportaža, opis opreme, tehnike i iskustvo saradnika Mikeca. Uživajte!

http://www.musicar.rs/2013/03/27/proljecni-lov-stuke-strimerom/
 
Vrh Dno