Prolecno musicarenje pastrmke!

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Ne interesuju me mutne reke, zato moja sezona pocne i malo kasnije od redovog pocetka!
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
prolećno mušičarenje......1 mart, a kod mene pola metra snega, ovo je slikano pre par sati od dva pa do četiri......bilo je zanimljivo.....

Jošanica.........

108ajhi.jpg

24vog8i.jpg
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
bilo je desetak pastrmčica od oko dvadesetak santimetara.......bitno je da sam se danas upisao sad mi je malo lakše......

es5jsl.jpg

2yn2uqd.jpg


 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
temperatura vode je bila oko 14 h negde 5.5 skoro 6 stepeni, kada pastrmka uveliko i kreće da se hrani, ove su muve kod mene danas bile aduti..........za prolećno mušičarenje.....

2wml1e0.jpg

 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
ko nije bio ne zna šta je propustio danas........

2yk0qbo.jpg

1424n7k.jpg
 

drogi

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2008.
Poruke
716
Broj reagovanja
1
Lokacija
Zajecar-Vitkovac
E Bogi svaka cast, ti si se danas nauzivao za razliku od mene. Ja od oktobra nisam uhvatio stap  u ruke tako da jedva cekam. :tbumb: :tbumb: :tbumb:
Super su ti ftkee i ulovi, muve su ti takodje super dobro si ih odabrao za pocetak  :tbumb: :tbumb: :tbumb:sezone!!!!!!!!!!!!! :tbumb: :tbumb: :tbumb: :tbumb:
 

Avnojac

Junior member
Učlanjen(a)
11.12.2008.
Poruke
33
Broj reagovanja
0
Bogi, svaka cast. :respect1: Ja, nazalost, danas nisam otvorio sezonu ali cu to uskoro, nadamse, da promenim. Super su ti slike kao i musice samo jos da nam otkrijes koja je reka. :tbumb:

Pozdrav!
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
Avnojac je napisao(la):
Bogi, svaka cast. :respect1: Ja, nazalost, danas nisam otvorio sezonu ali cu to uskoro, nadamse, da promenim. Super su ti slike kao i musice samo jos da nam otkrijes koja je reka. :tbumb:

Pozdrav!
planirao sam da idem malo dalje ali sam bio sprečen reka je Jošanica protiče mi maltene pored kuće...........
 

Avnojac

Junior member
Učlanjen(a)
11.12.2008.
Poruke
33
Broj reagovanja
0
Lepa recica, blago tebi. Kakva je sa vodom leti?
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
Avnojac je napisao(la):
Lepa recica, blago tebi. Kakva je sa vodom leti?
ima je leti....ove su slike mnogo uzvodnije, niže je i veća reka jer ima dosta manjih pritoka............
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
svaka cast bogi.vidim da si se danas lepo proveo :tbumb: :yeswink:
 
Vrh Dno