Prvi štap

MarkoKg

Newbie
Učlanjen(a)
14.01.2017.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac
Pre svega pozdrav svim članovima foruma,

Znam da ima dosta o ovoj temi, većinu sam pročitao i opet nisam siguran šta uzeti.
Trenutno izbor je na sledeća tri štapa:

http://www.sportskiribolov.co.rs/keeper-kv-stap-rs 8'4#
http://www.timeflyfishing.com/prodavnica/fly-rods/time-fast-action-8-6-ft-4-fly-fishing-rod-2
http://www.timeflyfishing.com/prodavnica/fly-rods/time-fly-fishing-rod-9ft-4-4pcs-sk-24t-carbon-fiber-fast-action

Molim članove za mišljenje koji štap je najbolji izbor, kao i neki drugi predlog u istom cenovnom rangu + 2000.
A može i neki čekrk na predlog do 6000...
Prvi mi se dopao zbog dužine, planiram da pecam pastrmku i klena uglavnom na Đetinji, Crnom timoku, Lugomir... 

Hvala unapred
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Dobro dosao.

Moj predlog je, sto su i meni predlagali, nekada davno kad sam pocinjao, prosle godine  :), da uzmes  bolji stap i strunu, a cekrk, mozes i plastikenac od 1000 dinara.

Drugi predlog, slusaj Marica, buduceg sampiona Srbije, a mozda i svetskog sampiona u Fly fishingu  :).

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Nebojsa uvek stoji ako covek ima kes da kupi bolji stap i cekrk odmah ali jbg.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
A i Nebojsa moram da te pohvalim ti si jedan od retkih ljudi sa ovog foruma kojem brze ulazi u glavu nego u dupe. Samo jednom sam te opomenuo i odmah si shvatio gde gresis i ispravio si gresku ;) svaka cast ;) posto cu u neko dogledno da ne kszem skorije vreme postati Simms ambasador kad se to desi dobices jedan kacket na poklon ;) a do tad prati Ligu ;)
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
O hvala unapred. Praticu ligu naravno.
Vidis da nas ima sve vise, Kragujevcana. Zdravlje Boze, uci cemo i mi u Ligu :), samo malo da naucimo da pecamo  :D
 

Tihi83

Hero member
Učlanjen(a)
18.10.2011.
Poruke
1.559
Broj reagovanja
0
Lokacija
Lazarevac
Ma sta ima da ucite, pa ni Maric ne zna pa ucestvuje...


Sent from my iPad using Tapatalk
 

Nebojsa.kg

Senior member
Učlanjen(a)
04.06.2016.
Poruke
372
Broj reagovanja
1
Lokacija
Kragujevac
Pa slazem se sa tim, ali treba barem da odemo malo na te neke reke u privatnoj reziji, pa tek onda na takmicenje. Polako bice dana za megdana. Mislim realno, ja prosle sezone, sam vezbao zabacivanje, i nisam pecao na drugom mestu, osim Velike Morave, i pecao sam samo klena. Ove sezone imam u planu, da obidjem malo vise, pa cemo videti za dalje.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Tihi je najmerodavniji da kaže. Nije ni on imao pojma pa je učestvovao na takmičenjima redovno i evo sad je 3 ci. Šta će biti kad nauči da peca  :D :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.257
Broj reagovanja
310
Lokacija
Beograd
Nebojša ja ću ove godine prvi put videti Djetinju i Visocicu ;)
 

MarkoKg

Newbie
Učlanjen(a)
14.01.2017.
Poruke
19
Broj reagovanja
0
Lokacija
Kragujevac
Hvala svima na sugestijama, probaću da uzmem što bolji štap, možda i polovan, a jeftiniji čekrk.
Ima još vremena do početka sezone...

pozdrav
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.094
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
maric je napisao(la):
A i Nebojsa moram da te pohvalim ti si jedan od retkih ljudi sa ovog foruma kojem brze ulazi u glavu nego u dupe. Samo jednom sam te opomenuo i odmah si shvatio gde gresis i ispravio si gresku ;) svaka cast ;) posto cu u neko dogledno da ne kszem skorije vreme postati Simms ambasador kad se to desi dobices jedan kacket na poklon ;) a do tad prati Ligu ;)
Al si galantan :)


Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 
Vrh Dno