Pusta reka

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Skoro sam cuo za ovu reku i cuo sam da ima dobre klenove zna li neko da mi blize objasni kako se stize do nje i kakvo joj je priobalje?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Auuu, Gaso, nas'o si me. Pusta reka je mala recica koja se uliva u Brestovacko jezero i iz njega istice. Nista posebno. Zarasla je u dzunglu, ali je, kad je sve ostalo mutno, "uspela" da me privuce, da na njoj provedem mnogo musicarskih dana. Lovio sam klenove do 500g. Ponekad u nju udju klenovi iz J. Morave na mrest, ali to nije vreme za sportski ribolov.
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Kako nije vreme za sportski ribolov Jul mesec, a jeste novembar kad je pastrmka u mrestu.
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mix voleo bih da obiđem tu recicu ako idem ovog vikenda zovem te !
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Vazi, Gaso. A ovi, sto se ubacuju u temu (podsecam- "Pusta Reka") o kojoj blaaaaaaage veze nemaju (ako je na mapi nadju, pojescu mapu!), neka napisu neko slovo (jedno barem) o Moravici, Studenici, Veliko i Malom Rzavu i slicnim rekama. Ubedjen sam da bi to bilo interesantnije svim posetiocima sajta.
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Gaso vidi se da nisi nikad bio na Pustoj reci. Na njoj nema mesta za dva ribolovaca, a i jedan je predje za par sati (barem deo od usca u moravu do "dzungle"). A sto se tice klenova, ti Mixovi od 500gr su extra kapitalci, uglavnom se hvataju klenovi manji od odraslih beovica.
Ne gubi vreme na njoj nego idi na Toplicu.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Aaaa Toni, nemoj da odvracas coveka sa Puste Reke, stekeru! Stekujes je samo za sebe!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
imamo i mi jednu recicu ali u njuj ima ribe samo jednom godisnje, ali nije ni nalik na recicu, to je isto neki potocic. Nekada kada se digne voda uđe potočna pastrmka, tamo nitko ne peca i đabe je. tamo ja lovim po jednom u godini :) Meni su potoci nesto ekstra, jos samo kada bi imao neki extra fin pribor mmmmmm
Inace u dubini od 30-50cm i širini do 2m bude i do 2kg pastrmke, no te su retke, uglavnom ih ima od nekih 400gr do 1kg
a opet ne kao u ribnjaku, sve u svemu zna biti lepo i zanimljivo
Jos uvek mi nije jazno zasto nazivau to rekom kada je nema ni na karti niti je nalik na reku :-I

Pusta reka, hmmm meni zvuci zanimljivo ...
 

gasa

Junior member
Učlanjen(a)
04.03.2006.
Poruke
79
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Mix nemoj da se brines ne odustajem lako od svojih namera ici ce i kum a ono da je nema na karti proveri jos jednom (naravno ne moras da je pojedes al drugi put bolje pogledaj.Nego reci mi koje musice otprilike rade na toj reci u ovo vreme nesto sam slab sa muvama pa bih da smotam neku!!Hvala.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Ispade da je ova, Pusta Reka, veoma interesantna za musicare. Ponekad i jeste tako. Bilo je perioda kada su je musicari opsedali, da nije bilo mesta za normalan ribolov. Ali, ipak, preterali ste. Mala je to recica.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Mislio sam, ako Sumadinac nadje kartu... Ali, nema veze, dogovoricemo se ovako: Ako Simpson dodje na Pustu Reku i ulovi kilo klenovine, pojescu kartu!
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Nemoj da pristajes Simpsone. Tamo nema toliko ribe.

A posto vidim da ce tri ribolovca da idu na recicu prosecne sirine 1.5m i dubine 35cm, riba ce toliko da se poplasi da do proleca nema ribolova.

U svakom slucaju
Bistro

ps. jedina prednost ove recice je sto su oko nje bedemi i dzungla pa se vetar tesko probija do nje
 
Vrh Dno