Reka Crnica

Jerry

Junior member
Učlanjen(a)
13.09.2020.
Poruke
70
Broj reagovanja
54
Ima i toga, ali ovde gde sam bio i nema mesta za ribu gde da se krije. U medjuvremenu sam saznao da je teren bolji vise nizvodno. Hvala
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.272
Broj reagovanja
315
Lokacija
Beograd
Pusti Oholog lako je njemu da se sakrije axaxaxax. Salim se malo. U pravu je. Mada ja najvise mrzim sunjanje u pm ali divlja riba to zahteva od tebe ako mislis da ulovis. Jeis li pecao nimfom ili suvom?
 

Jerry

Junior member
Učlanjen(a)
13.09.2020.
Poruke
70
Broj reagovanja
54
Uglavnom nimfom, pred kraj sam bacao malo suvu, al nema leba. Mada za suvu nemam floatant pa mi se brzo pokvasi i tone. To moram da nabavim. Dajte neke preporuke. A sto se tice sunjanja, od sad cu kao nindza 😂
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.870
Broj reagovanja
182
Lokacija
Kragujevac
Ne uci se ribolov na teskoj reci nego gde je lako mahati, gde ima pastrmke koja skace na suvu i gde ima kolega da ti se nadju na reci...
Crnica je zarasla reka, sa divljom ribom i cesto je posecuju ribari koji odnose ulov, sve su to premise za frustrirajuci ribolov... Ja sam pocinjao na Djetinji u njenom punom sjaju, tri puta nedeljno na vecernji cug na suvu, onda znas da li gresis ili nema ribe, ako je ima i drugi hvataju onda se ispravljas a kad nema nikakvog odgovora sa reke ne znas gde je problem, u tebi, musici, ribi, ili reci...
 

Jerry

Junior member
Učlanjen(a)
13.09.2020.
Poruke
70
Broj reagovanja
54
To jeste, ali gledam da idem gde mi je najblize. Kad zavrsim fax i zaposlim se, onda mogu da pomislim na reke kao Djetinja ili Gradac, mozda i neke druge, posto sam kupio stap pred kraj prosle sezone i nisam upucen o stanju na rekama. Ove godine sam samo isao na Resavu i jednom na Crnicu, na Resavi sam samo jednom prosao bez ribe, zato sto nisam ni pecao, bila velika voda i znam kad nema da je do mene, ona je mozda i vise zarasla u granje od Crnice. Mozda uskoro odem i do Mlave, sve zavisi od svega, jbg 😅
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.112
Broj reagovanja
1.154
Lokacija
Čačak
Bravo strasni...

@Jerry ja floatant ne kotistim uopste. Kaci muve da vidimo sta te muci. Ne mora floatant ako je muva vezana dobro
 

Jerry

Junior member
Učlanjen(a)
13.09.2020.
Poruke
70
Broj reagovanja
54
Na ove dve sam pecao, ova prva plovila 10 ak min, a druga manje
 

Prilozi

  • IMG_20210527_212336.jpg
    IMG_20210527_212336.jpg
    98,7 KB · Pregleda: 41
  • IMG_20210527_212416.jpg
    IMG_20210527_212416.jpg
    95,1 KB · Pregleda: 41

Jerry

Junior member
Učlanjen(a)
13.09.2020.
Poruke
70
Broj reagovanja
54
Sigurno nesto pogresno radim, kad mi se prva iskvasila, mahao sam neko vreme da je prosusim, pluta neko vreme pa tone, razmisljao sam juce i dosao do zakljucka da je mozda bolje da pre svakog zabacaja masem da je osusim iako nije mnogo mokra, nego da pustim da se skroz nakvasi. Ili da kupim onaj prah sto ih susi. Nista drugo nije mi palo napamet.
 
Vrh Dno