Reklamacije na VISION stapove

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Tokom izlozbe muva u nisu, saznao sam da postoji opcija da se kontaktira direktno vision za sve probleme a njihovim stapovima. Buduci da jedan prijatelj ima polomljen gt4 probao sam i kontaktirao fabriku. Prvo sam otisao na sajt, zvanicni, malo prosetao i video sta i kako. Naime uobicajena procedura je da se kontaktira najblizi predstavnik ili diler, kako je nama najblizi u sloveniji,a slovenci nas znaju kakvi smo, odmah bi pomislili kako je neka prevara u pitanju(barja imam takav trip) odlucio sam da kontaktiram fince. nasao sam mail njihovog servisa, kontaktirao ih i dobio vrh za stap. tokom prepiske sa predstavnikom ni jednog momenta me nije pitao za racun, slanje delova slomljenog stapa i sl. iako sam mu naglasio da kontaktiram u ime prijatelja. vrh mi je stigao za 15ak dana od prvog kontakta, apsolutno me ni jednog dinara nije kostalo to. samo me je covek iz kurirske sluzbe nazvao i rekao da ima neku tubu za mene.

moram priznati da me je to izuzetno obradovalo. jer prvi put sam imao priliku da reklamiram stap,srecom nije moj, i odusevila me profesionalnost tih ljudi.

iako sam se zahvalio coveku putem maila, osecam duznost da im se zahvalim i ovako, jednom javnom pohvalom a ujedno neka ovo bude predlog svima sa slicnim problemima kako da postupaju.
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Oholi to mu dodje normalno za ljude koji su provalili da su im zadovoljne musterije najbolja reklama. Ja znam jos dve iste price za jednog Americkog i jednog Evropskog(ne pomenutog) proizvodjaca.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
ovo je samo imalo za cilj da malo uputi ljude koji imaju slican problem a i da malo pohvalim firmu cije stapove volim.
na kraju krajeva, mi a ni bosanci dilera nemamo, bar ne zvanicno
http://www.visionflyfishing.com/page.php?page_id=88

najblizi su nam slovenci, ali bojim se da bi imali poprilicno zahteva za nas iz srbije jer nas poznaju da smo skloni mahinacijama
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
će da probam...pa javim rezultate ili još bolje brate aj napiši i jedan mail u moje ime  :whistle:
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Dobio sam već danas odgovor od Finaca iz Vision'a da će mi oni uskoro direktno poslati na adresu taj slomljeni deo štapa !
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
:tbumb: E sada ljudi ja sam dobio moj deo za štap ,direktno iz finske i nisam platiočak ni poštarinu ,doneo mi čovek iz kurirske službe na vrata .. prosto sam ostao zatečen !!  :eek:

poslao sam im e-mail 1.juna a danas je 7.jun ,još uvek sam pod utiskom ...  :eek:
 

Braca

Newbie
Učlanjen(a)
02.08.2010.
Poruke
1
Broj reagovanja
0
Ja sam postovane kolege,poslao mail da reklamiram cipele flywater model V2000.Nadam se da ce i meni odgovoriti tako brzo kao i vama :)
 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
aj ja ću da reklamiram wadders  Gillie  :D taman mi treba još jedan  :D za nedaj bože  :hammer:
 
Vrh Dno