Reprezentacija- takmicenje

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Posle objave onih Mitinih fotki iz Vegasa mogu samo da zamislim kakva je inicijacija axaxaxxaaxax
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
maric je napisao(la):
Eto ti ga sad. A vama se ne vredi dogovarati. Osecam da ce na kraju biti : " Ih  nije tesko osvojiti Ligu" isto ko za lipca sto je bilo ;)
Kad sam ja pristao? Aj lepo print screen pa dokazi :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Sta si se primio ko vepar na tarabu. Ti nisi ali Zakula je pristao, i pusti sad to vidis da ovi Pozarevcani hoce da me iniciraju jbt. To ako se desi onda cete ici i po burek jbt ;)
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Baki-Pa je napisao(la):
Rićma, učlaniš se kod Markovića i Mite u klub, i za dve godine budeš državni prvak. Ovako samo gubiš vreme.  ;)
Što za dve godine,daj odmah ove da ga proguramo na prvo mesto,normalno svako prema mogućnostima.
Ja ću da ga naslikam sa raznim ribama i posle te slike iskoristimo za takmičenje,pa kao da je to problem  :hammer: :hammer:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Pero uvek sam tvrdio da imas dobar rezon. Pregovori su u toku. Od sutra prestajem da pricam o takmicenju. Pa cemo videti ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Napokon se slazem sa bakijem... Hahahhahhha kad te iniciraju...  Ja cu pavlovicevu mast da ti poklonim :D

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
To sto je tebe Tihi tako inicirao ne znaci da ce i oni mene ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
Ne znaci... 50% da nece....
100% da hoce ;) kad te profa dofati....a isfrustriran dosao iz las vegasa.... Pa ugasio si ga.... Ima da hodas ko dzon vejn :)

Sent from my ATH-AL00 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Oholi Samo neki pederluk propagiras jbt. Sto ne rece napravice neki rostilj, neko jagnjence itd ..kako ti to ne padne na pametno.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Roštilj, jagnješce ccc..... Znaš li ti šta je inicijacija :hammer: Pa mora da boli ako hoćeš da uđeš u svet odraslih  :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.304
Broj reagovanja
326
Lokacija
Beograd
Mito crni sine pa zar i ti. Sad mi je sve jasno, oci ste mi otvorili. Gej lobi je najaci, jebes masone. Ako treba da dam bulju i budem prvi u Ligi neka hvala. Samo me cudi sto je Oholi vecito drugi bio??? Jer se nije dobro pokazao ili nesto drugo???
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Ma ja razmišljam samo o stručnim metodama mučenja - prvo teorijski deo: Rešavanje višestrukih i krivolinijskih integrala (neophodnih za računanje ERN broja kod štapova kao i razlike u swing weight-u kod dvodelnih i četvorodelnih štapova iste klase)
Zatim praksa: Recimo vezivanje Klinkhamera na 32-ojci, dabiranje split-thread tehnikom koristeći 17/0 UNI Trico Thread,...
Sve do casting dela obreda: Static Roll Cast dužine 22metra (naravno koristeći #000 Sage TXL-F).
Završni deo je jednostavan: Na Splavištu uhvatiti debelog konja (45+) koji jede preko u Bosni ispred stene... Naravno isključivo kada ima malo uzvodnog vetra (konj naravno jede isključivo kada duva uzvodni vetar). Dozvoljeno koristiti sve osim čamca  ;)

P.S. Nije lako ući u zvanično najbolji Mušičarski klub OSR "SMUĐ" Požaerevac (pogledati zvanične tabele na SSRS sajtu).
 
Vrh Dno