rio gold wf5

radodeyan

Senior member
Učlanjen(a)
10.08.2006.
Poruke
152
Broj reagovanja
37
Uzeo sam ovu strunu preko oglasa. Covek je prodavao kao nekoliko puta koriscenu. Nema tragova koriscenja na raning lajnu, ni na glavi , ali je prvih pola metra glave za nijansu tamnije i meni se cini hrapavije . Taj tamniji deo je ravnomerne boje, ne deluje da je ostecen. Cak je i fabricka petlja bez ostecenja, kao da nije koriscena.
Jel ima neko ideju sta bi to moglo biti. Boja je moss/gold.
 

smoker13

Senior member
Učlanjen(a)
10.09.2012.
Poruke
411
Broj reagovanja
21
Moguce da je taj deo "high floating tip" kao kod  vision target kanapa koji posedujem i isto je tako hrapav kako si opisao...

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
U jbt baci me sad u rebus ja koristim Rio Gold moss/gold a uopste nisam obratio paznju, mada ja imam par useka na struni od tipeta  :D
 

radodeyan

Senior member
Učlanjen(a)
10.08.2006.
Poruke
152
Broj reagovanja
37
maric je napisao(la):
U jbt baci me sad u rebus ja koristim Rio Gold moss/gold a uopste nisam obratio paznju, mada ja imam par useka na struni od tipeta  :D
To se vidi odmah,tako da nema sanse da nisi obratio paznju
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ma brate znas kad nisam..ne obracam paznju na te stvari..stavim konac i vozi..ne zagledam..a imam ga vec godinu dana
 

radodeyan

Senior member
Učlanjen(a)
10.08.2006.
Poruke
152
Broj reagovanja
37
Ako sam dobro razumeo, farbaju vrh specijalnom bojom da bolje pliva.
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Ako sam ja tebe druze dobro razumeo,postoje i boje za bolju plovnost??? nisam do sad to cuo... :nowink:
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ma ynam da je tamnije ali nisam gledao da li je hrapaviji tj bar na mom nije bio osim tog useka na nekih 0,5m od pocetka glave..
 

radodeyan

Senior member
Učlanjen(a)
10.08.2006.
Poruke
152
Broj reagovanja
37
black panther je napisao(la):
Ako sam ja tebe druze dobro razumeo,postoje i boje za bolju plovnost??? nisam do sad to cuo... :nowink:
To je po tehnologiji "Max float tip". Fabricki se to radi. To sam tek posle procitao na Rio sajtu.
 

radodeyan

Senior member
Učlanjen(a)
10.08.2006.
Poruke
152
Broj reagovanja
37
maric je napisao(la):
Ma ynam da je tamnije ali nisam gledao da li je hrapaviji tj bar na mom nije bio osim tog useka na nekih 0,5m od pocetka glave..
Nije to toliko hrapavo. Meni je vise upala u oko  ta razlika u boji.
 

japanac

Full member
Učlanjen(a)
08.03.2009.
Poruke
907
Broj reagovanja
21
Lokacija
Niš
Takav je novi Gold. ;)

Sviraju qrcu, istih je plivajucih karakteristika kao i stari, malo jaci od proseka.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.305
Broj reagovanja
329
Lokacija
Beograd
Ma dobro ta raylika u nijansi boje postoji ali uplasi me sa tim HRAPAVo, pa pomislih da li sam lud ili corav..Sad je sve ok  :D
 
Vrh Dno