100ka
Hero member
Zvezdane ja mislim da treba da pošalješ proizvođaču svoju staru strunu da im to bude reklama i da će ti poslati novu za DŽ. Mada koliko košta mislim da ti se ne islati da je šalješ u UK.
ako me čekrk i štap posluže toliko godina biću zadovoljanzvezdan je napisao(la):Danas moj Ron Thompson wf 7 odlazi u penziju.Služio me je punih 7 godina.Izdržao je nalete mnogih bucova,gaženja,ulepljenje žvake,žar bačenih pikavaca,...Posle 7 godina maltretiranja ovaj kanap nema nijednu pukotinu,boja mu je i dalje postojana.Tražio sam prošle godine u Bg-u da uzmem još jedan,ali nema više :'(,kažu te godine je došla količina i više ne!
Tare je napisao(la):Da vas pitam,je li ovdje rijec o ovom koncu?
http://www.ebay.com/itm/Ron-Thompson-Energizer-Fly-Line-WF7-Floating-/370669361035?pt=UK_SportingGoods_FishingAcces_RL&hash=item564d9d978b
mike je napisao(la):Mislim da se ovde pricalo o starijem modelu (Energy): http://www.wmac.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=7_316&products_id=2480
Ovaj noviji (energizer) imam ja u verziji WF5F. Moje je misljenje je da je za te pare odlican kanap. Veoma mekan, nema memorije uopste, dobro pliva (boja zuta odlicna). Nesto vise o performansama ne bih znao da ti kazem, nisam isprobao puno kanapa, u standardnim situacijama zavrsava posao veoma dobro.
ja imam taj kanap u klasi 4 . uopste nisam zadovoljandrrakic je napisao(la):Na eBay energizer wf5f kupio za oko 20 e sve zajedno trenutno je nema in stock
Žuta
Odlicna ali vise je #4 nego #5