s cim sad na klena a....

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Sad sa nicim jer je lovostaj za klena od 15.aprila  :D a prvog juna BAMBULA i mokra :blush:
 
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
Ok,ja jesam sportski ribolovac i zabranicu klenovima da uzimaju moje muve od 15.aprila. :hammer:
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
Imamo mi Kragujevcani jednog kolegu koji slicno razmislja, stari musicar ali uglavnom juri klena (99,9%)... Raspravljamo se mi jednom prilikom oko lovostaja na klena, prosle godine, tad su nesto menjali oko mresta pa su izasle dve uredbe u roku od 15 dana... Ode nas drugar na vodu sa spremljenim izgovorom da peca beovicu i drugu sicuriju na klasicnoj klenoskoj vodi...a lovostaj

Dodju cuvari, dobar dan - dobar dan...dovidjenja...isprate ga lepo sa vode. Pa sta se pravis blesav, jok idem na Djetinju (pastrmska voda) u novemrbu da hvatam klena - ja sam kao pametan a oni su blesavi...

nikolaandonovic je napisao(la):
Ok,ja jesam sportski ribolovac i zabranicu klenovima da uzimaju moje muve od 15.aprila. :hammer:
resenje je da ne ides na klenovske vode kako bi se mrest odvijao na miru, jer ti definitivno nisi otisao na vodu da juris ribu nego iskljucivo klena koji je u lovostaju pod izgovorom - sta cu ako se on slucajno upeca  :doh:

cak si i temu pokrenuo, dakle krivolovis

 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
nikolaandonovic je napisao(la):
Ok,ja jesam sportski ribolovac i zabranicu klenovima da uzimaju moje muve od 15.aprila. :hammer:
Zar te jednostvano nije sramota da ovako razmisljas i jos to javno iznosis?!
nikolaandonovic je napisao(la):
Ne pitam ja kad je lovostaj  :doh: ,nego sta sad klen najvise uzima.
Pijavicu i pilecu dzigericu....
 

strashni

Hero member
Učlanjen(a)
07.06.2008.
Poruke
1.868
Broj reagovanja
181
Lokacija
Kragujevac
cak i da neko provocira pod laznim nalogom, ne razumem mentalni sklop koga bi ovakva stvar zabavljala - e kao ja sam se sad ulogovao pod laznim nikom i sad cu ja njih da provociram, uuu al sam baja, sve sam ih presao... - kao jezikom preko dupeta  :lud:

dobro je sto je covek izmislio ogledalo pa svako moze da se pogleda kad je sam i vidi ono sto zaista jeste u njemu, pravi odraz - a ne odraz sportskog ribolovca  :klonja1:
 
Učlanjen(a)
13.04.2011.
Poruke
15
Broj reagovanja
0
ljudi ja ne znam sta je s vama,ja musicarim od letos i pocetnik sam,samo me je zanimalo na koje muve da bacam u prolece na malu recicu., ima klen i po neka pastrmka,samo sam hteo pomoc.
 

peka les

Full member
Učlanjen(a)
22.12.2009.
Poruke
660
Broj reagovanja
0
Tvoj najveci problem a i svakog pocetnika je da ne zeli ili nece da pregleda teme na forumu vezane za  klena,a imah podosta nego odma sa pitanjem i naravno da ces dobiti neozbiljne odgovore,procesljaj malo forum i videces da ima sta da se nauci od ljudi koji su pisali sa iskustvom.......o tome dali si sportski ribolovac ne bi da sudim ...... :bye: i dobro dosao.
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
0
Lokacija
Leskovac
nikolaandonovic je napisao(la):
I jos jedna napomena,niti ribu jedem niti je nosim kuci,jednostavno je odma pustim.
Druze potpuno je nebitno dali ces ribu da jedes ili neces.Lepo ti ljudi kazu da je lovostaj za klena pa ga samim tim ne treba loviti.Siguran sam da ovde neces naci odgovor na pitanje cime da lovis klena dok je u lovostaju.
Zapitaj se samo kako bi tebi bilo da te neko dok si sa zenom,devojkom,svalerkom.....prekida,bocka,zagleda pa ponovo pusti da nastavis tamo gde si stao?!
Kazes da ima pastrmke...juri nju.
 
Vrh Dno