Sajam lova i ribolova- Nis 2007.

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Počeo je još jedan vašar. Sve je potpuno isto kao i ranijih godina. Isti izlagači, ista roba, iste cene...
Ako zalutate na "Sajam", najbolje je da pogledate materijale koje nudi Kuzma, a zatim okrenete moj broj telefona i častite me pićem. Tako ćete najpametnije uložiti svoj novac. :hammer:
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
Ovo mi lici na oglas, a zna se gde je mesto oglasima!

P.S. Ako se drzi do reka na forumu, neka bude red!
 

gile_ks

Junior member
Učlanjen(a)
02.06.2006.
Poruke
58
Broj reagovanja
0
Lokacija
Krusevac
Danas sam bio na sajmu i kao obicno sve za sarandzije i varalicare i plovkarose a za musicare 2 tezge :-( . Sta reci.
 

KaGeMuShA

Junior member
Učlanjen(a)
05.10.2006.
Poruke
80
Broj reagovanja
0
Sta se moze naci na tim standovima za musicare?Da li nesto od materijala(osnovni konci,skalpovi,stege,udice...)?Ima li neceg valjanog uopste za musicare?
 

gile_ks

Junior member
Učlanjen(a)
02.06.2006.
Poruke
58
Broj reagovanja
0
Lokacija
Krusevac
Imas skoro sve, ima i konca ali ne u svim bojama, ima i alata ali nije nekog kvaliteta, ima skalpova, dabinga. Prosetaj sigurno ces naci nesto. :lol:
 

flydoc

Junior member
Učlanjen(a)
03.05.2006.
Poruke
82
Broj reagovanja
0
...e necu namerno idem kod Vanje da kupim :hammer:
 

darkofly

Newbie
Učlanjen(a)
03.02.2007.
Poruke
12
Broj reagovanja
0
po meni je sajam jos gori , potpuno isti izlagaci ali ove godine sa veoma losijom ponudom , bofl roba koliko hocete kvalitet nista ,udarni proizvodjaci lineaefe - i to je sajam? Vasar i nista drugo.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Kakav organizator- takav i sajam! Bicu zahvalan onom ko fotografise organizatora sajma. Slika govori vise od reci!
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Koliko sam dobro cuo ove godine mozda i necemo imati sajam Lova i Ribolova sto i nije toliko strasno iamjuci u vidu da  iz godine u godinu nema nista da se vidi (kvalitetno) vezano za musicarsku opremu,tako da  necemo nista izgubiti
 
Vrh Dno