Sajam Lova i ribolova u Novom Sadu!

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Danas sam malo bio da prosetam i da vidim sta ima na sajmu. Kad je u pitanju FF nema skoro nista! Svega par stapova, 3-4 daiwe, 5-6 shimano stapova, po koji ron thompson a ostalo sve neke firme za koje nikad cuo, a stapove im prave deca u indoneziji na tehnickom! U sustini jad i beda. Ne vredi dati 250-300din koliko je ulaznica, ja je na svu srecu nisam platio jer veceras ne bi mogao spavati sto sam bacio pare... Sve sto sam kupio to su dve pakle udica i pakovanje susenih lisicarki!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Svi sajmovi ribolova kod nas su teska lagarija. Ja sam nekoliko puta "radio" na nekim standovima i ubrzo ukapirao da su cene vece nego u maticnim prodavnicama, jer se ide na filozofiju "prejebotina".
 

simon

Junior member
Učlanjen(a)
05.09.2006.
Poruke
81
Broj reagovanja
0
Da stvarno bedno!imaju stapove od 1500 din mos misliti kakve kad i ja pocetnik vidim da mogu samo mom dedi da sluze za teranje ovaca!A ono sto vredi skupo koda su im iz oka izvadjeni!ovo se ne odnosi samo na musicarski pribor vec i na ostalu opremu za ribolov!!!
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
Primer propasti OK sajam je vise za gledanje nego za trgovinu, mene nervira kada dodjes na sajam a standovi kao da su na buvljaku, nego CENE poznato je da uvek kada je sajam ima i sajamskog popusta (promotivno zasto da ne), evo moj drug se nakacio na neki SHIMANO LESATH 270 nesto tamo nemam pojma na netu mu cena izmedju 330 i 350 Eur a na sajmu ni manje ni vise nego 450 i to moras znas momak malo pricekati, znas to ne mozemo da vuaramo tamo ovamo po sajmu da se ne osteti jer je to skupo :hammer: :hammer: :hammer: možete misliti provale
 

ducia

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2005.
Poruke
113
Broj reagovanja
0
Ma smesno. Ostalo je samo s od sajma kakav je bio. Totalno sam se razocarao imam utisak da je samo 3 standa pravih zastupnika i xyz standova prodavnica koje nisu uspele da prodaju robu iz prethodnih godina pa dosli na sajam da isprazne magacine. Izlozba AQ-ristike takodje smeh. 30-ak AQ od 20-50l i svega 7-8 vrsta africkih ciklida, i to onih koje svi imaju. Veci je izbor ovde u Sapcu kod samo jednog coveka.
 
Vrh Dno