sam napravi i ulovi

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
postovani musicari evo jedne od mojih pocetnickih musica koju sam napravio pokazala se dobra za sad pa bih hteo da znam kako vama izgleda i sta joj hvali
DSC05183.JPG
[/img]
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
napravio sam jednu musicu neznam tacno kako da je nazovem ali je veoma lovna. napravio sam mesavinu crvenor repa i mrava kocijasa samo sto ovo ne lici ni na jedno ni drugo neznam da li je i probana do sad od nekog musicara i da li je pravi neko nisam je vidjao u kutijama drugih musicara. ova mesavina izgleda ovako:
DSC05249.JPG
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
ako znate kako se zove recite mi da i ja znam ili da je zovem  RED TAG/ANT
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
dve godine motam ja se smatram pocetnikom  :)
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
https://plus.google.com/u/0/111337577496281961486/posts
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
25
Lokacija
trstenik
nisi pocetnik  :nowink: dobre su ti muve . dve godine nije malo i dovoljno je da se covek nauci  lepo da vezuje  :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
momce, dobre su ti musice....samo napred :tbumb:

Sto se tice imena, sve je to vec vezano na mnogo nacina, tako da cesto biva da ili radimo po nekom originalnom receptu ili radimo neke kombinacije vec vidjenog...nesto novo je danas jako tesko izmisliti. Opet licnih varijacija na neku temu je mnogo I biti ce ih jos vise pa tako svaki vezac ima neki svoj unikatni pristup I doprinos. Ako npr. tog mrava nazoves tako nista nisi pogresno uradio. Bas takvog ja jos nisam video ali video sam slicnog sa cdc krilima I umesto parceta crvene vunice je na udici bio crveni konac ispod samog zadka.

Ako ko sto kazes muve love tu nema sta da se komentarise ili kritikuje.... ali ako bas oces misljenje, prema nekim ft standardima npr. na tom mravcu mogle bi ti nogice biti za malcice krace....ali, ovako muva ko muva I ako je kako kazes lovna ne treba nikakvih prmena... a ako se ide ocenjivati I gledati onako skolski moze se I to ;)

Iskren da ti budem, ja mnogo cesto uopste ne radim muve po nekim strogim skolskim principima. cesto ne vodim racuna ni o proporcijama muva ali to samo kod nekih mojih proverenih imitacija. Ako radim nesto prvi put ili kopiram nesto ili nekoga onda se strogo drzim proporcija. Svakom pocetniku zbog boljeg ucenja bi uvek savetovao da se strogo drze proporcija I pravila. Kasnije sa vise iskustva kada znaju sta tacno zele da rade I sta da postignu imaju vise slobode u samom vezivanju musica. Pocetnici kada nesto eksperimentisu, zure, filozofiraju tada najvise trose ulozeno vreme I trud. Za njih je bolje da sistematski rade I vezbaju drzeci se svih pravila I originalnih recepata sa sto manje improvizacija materijalima.
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
Pokazala se dobro za klena skoro da je uvek uzima i kad slabo radi na druge musice jednom sam je nametao i otišao da je probam prvi zabavan eto klena uzimao je kao lud pogotovo u početak brzaka ili u krajevima. I od tada je uvek u mojoj kutijici :)
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
342
Broj reagovanja
0
evo jednog mog prelca odnosno smedje jednodnevke cdc
DSC05266.JPG

Rhitrogena-prelac-sa-krilima-u-spent-polozaju-web.jpg

u spent polozaju  :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
vidi se da dosta vezbas, lepo, samo tim putem nastavi  :tbumb:
 
Vrh Dno