Samo dve musice-what's your choice?

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
Ja sam lepo pitao da svako da DVE musice koje bi najradije koristio, jer svrha ovog thread-a uopste nije izbor jedne najlovnije muve. Cilj je sastaviti listu od 10-12 muva koje bi bile zajednicki predlog svih clanova sajta, pogotovu musicaru pocetniku koji se dvoumi oko izbora. Bambula ce sasvim sigurno vec biti na tom spisku. Prema tome, izaberi jos jednu muvu, to ce biti vise od pomoci. Ako imamo previse razlicitih predloga, napravicemo dve liste-jednu sa suvim, jednu sa vlaznim.

Sto vise clanova ubaci glasove, imacemo bolju i interesantniju listu!
 

sumadinac

Full member
Učlanjen(a)
30.01.2006.
Poruke
988
Broj reagovanja
87
Lokacija
Ivanjica
E kad se sve ovo zavrsi, bilo bi odlicno, da svako slika svoje favorite, slike postavi sto bi jos vise upotpunilo ovu temu.
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Dobro, druga muva bi mi bila "Poslednji Prizor", s kojom najcesce lovim lipljene, a nista redje i klenove, beovice i bodorke.
Ali kako cu bez strimera i nimfi? Tesko je odabrati dve muve, ali posto najvise volim finiji ribolov, suvom muvom, ipak cu se opredeliti za dve suve, jer ih i ja najcesce i sa posebnim zadovoljstvom koristim.
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
Odlican izbor momci... Mix, pravila nema, moze bilo koja muva, bas je u tome i stos da izbor pokazuje "personality" clanova sajta. Ako neko voli strimere, neka ih stavlja, ko suve voli, nek izvoli... Sumi, sto se slika tice, isto sam i ja hteo da predlozim.

Trenutno smo ovde:

1.Wooly Bugger
(cetiri glasa)

2.Bambula
3.Mrav-razne varijante (Petrovicev, krilati, itd.)
(po tri glasa)

4.GRHE
5.PT
6.Clouser Minnow
(po dva glasa)

7.Adams
8.Black Zulu Wet
9.Bird's Nest
10.Poslednji Prizor
11.Muddler Minnow
12.Elk Hair Caddis
13.Bumbar
14.CDC osa
15.Red Tag
16.Padavac
17.Zuti patak (Mayfly)
18.CDC Hot Butt
(po jedan glas)
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
Na osnovu glasova, clanovi sajta imaju najvise poverenje u ove musice...

Strimeri:

Wooly Bugger, Clouser Minnow, Muddler Minnow

Vlazne:

GRHE, PT, Black Zulu Wet, Bird's Nest, Petrovicev Mrav

Suve:

Bambula, Adams, Mrav (krilati),Poslednji Prizor, Elk Hair Caddis, Bumbar, CDC Osa, Red Tag, Padavac, Zuti Patak (Mayfly), CDC Hot Butt

Ako ste voljni da date kratak opis/recept ili sliku musica koje nisu prikazane na fotografijama u ovom thread-u, to bi zaista bilo od koristi.
 

oldsurehand

Full member
Učlanjen(a)
10.01.2006.
Poruke
510
Broj reagovanja
151
Sale,

Neki od nas su kacili slike dok smo birali svoje favorite, ali nisu svi. Bilo bi lepo da imamo slike muve koje su izabrane, a nema ih na slikama u prethodnim postovima ili u galeriji na sajtu. Tu recimo spadaju Padavac, Poslednji prizor, CDC osa, Zuti patak i dr...
 

ugly_si

Senior member
Učlanjen(a)
03.04.2006.
Poruke
187
Broj reagovanja
1
evo zuti patak :lol: jeste malo ofucan jer je od prosle sezone, pajka therapy..




 

Šone

Hero member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
2.698
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
my choice is :
1.Majski cvet (Mayfly) suva kao barut  :tbumb:
2.Fazanov rep nimfa
 
Vrh Dno