Sanica B i H

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
Sanica, prelepa Bosanska reka....iako je jedan deo Sanice proglašen revirom, ona je i više nego divlja voda na kojoj je veoma teško prevariti one krupnije ribe.......inače prebogata je ribom.....

10fdjqp.jpg
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
neko reče skoro na jednom od foruma da moje muve ne hvataju ribe...... :bye:

1z174tc.jpg
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
reka koja vas neće ostaviti ravnodušnim......

2nqzdl1.jpg
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Daj još slika, Bogi, da ošacujemo sva mesta.
Piši malo više o Sanici, muvama, ribama..., piši, piši,piši... :drool:
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Da li instant mušičari opsedaju ovu reku ili je moguće mirno mušičariti na Sanici?
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Daj još slika, Bogi, da ošacujemo sva mesta.
Piši malo više o Sanici, muvama, ribama..., piši, piši,piši... :drool:
tada kad smo bili Mix uzimao je Lipljan dosta raznovrsnih muva od jednodnevnica, mravi i raznih vrsta emerdžera, kao i fazanovog repa na 14-16 .......ja sam najviše uspeha imao sa CDC mravom na 16 i zlatnožutim CDC emerdžerom takođe na 16 evo mravca na 16...........neko će reći možda da je ovo maltretiranje ribe uhvatiti je u ruku i slikati je i naravno vratiti je nepovređenu u vodu..........

2rz3lte.jpg

b5k1uw.jpg


 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
Mixmaster je napisao(la):
Da li instant mušičari opsedaju ovu reku ili je moguće mirno mušičariti na Sanici?
objasni mi molim te Mix šta podrazumevaš pod instan mušičarima..........nas četvoro što smo bili kao i Ado taj dan sa nama, osim nas nikoga drugog nismo sreli u reci da mušičari sem čuvara koji kontrolišu teren, reka je velika veća od Ribnika sa mnogo dubljim virovima, na kojoj je teže prevariti krupniji komad po meni nego li na Ribniku........
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
pošto smo bili 22 oktobra dan je bio veoma kratak tako da i nema mnogo slika jer smo gledali da ionako kratak deo dana iskoristimo najviše za pecanje........

2vcx6cp.jpg
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
ovakvi komadi su redovna pojava na štapu, da bi došli do nekog kapitalnijeg bogami morate izbost veći deo ovakvih jer oni veći jednostavno ne stižu na red........

11vk6ch.jpg
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Bogi lupicu ti prvi - sto podevas u ove hladne dane  :'( Naravno sala  :D samo nastavi i kazi koji deo ste posetili (mislim koje mesto)?
 

bogi

Senior member
Učlanjen(a)
13.01.2008.
Poruke
325
Broj reagovanja
0
gringo je napisao(la):
Bogi lupicu ti prvi - sto podevas u ove hladne dane  :'( Naravno sala  :D samo nastavi i kazi koji deo ste posetili (mislim koje mesto)?
vidim da je Massa na forumu to bi on najbolje mogao objasniti, Ado nam je bio vodič tako da sam ja najmanje obraćao pažnju na mesta kroz koja prolazimo, inače taj deo Bosne je prebogat i izukrštan sa mnogobrojnim rekama koje su sve prepune ribom........
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Fenomenalno deluje :). Kako ide naplata dozvola i koje su cene?
 
Vrh Dno