Selekcija suvih muva za septembar - Klen i Pastrmka

  • Začetnik teme Mr.Zakula
  • Datum pokretanja
M

Mr.Zakula

Guest
Drugovi,dopunjujte me.Ove muve su prvotimci u mojoj kutiji tokom septembra.Shta mislite??
 

Marko_Mašić

Hero member
Učlanjen(a)
13.04.2006.
Poruke
1.586
Broj reagovanja
213
Lokacija
Morava..
Interesantan je ovaj oliv cdcpolio sage..i black ant..Koja se tebi pokazali najlovniji za klena..od ovih..
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
ma kakvi bre dudovi, đigerica, višnje, lubenice, kavijar, žabe, sir... Nema bolje od ove tri muve: hell net, protutenkovka i electric power :p Ovu zadnju je izuzetno dobro vezao Nikola Tesla, to je nasa balkanska muva, savrsena i ne samo za klena, strasno ju vole pastrmke i lipljani. Sve ribe. Lipljan sav poludi od ushičenja :-D hehehehehhe

Šalu nastranu... kako bre Žakula da nisi bamulu i slične naveo. Neces valda reči da toga nema na vodi u ovo veme. Ose i razne bube su skoro stalno tu negde. Ja te dve uvek imam za klena, na malo večim udicama naravno. Naravno i neki manji skavac i prijao, belančevine su to ipak ;-)
Šteta da si ovde spomenuo samo suve muve (ja bi dodao i kojeg manjeg strimera :) sa crvenim repićem). Jesensko vreme bi trebalo gledati kao vreme kada se i ribe pripremaju za zimu, jedu halapljivo kao i u proleče.
 
Vrh Dno