Shoutbox

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
drage moje kolege skoro ste danas ostali bez jednog člana a moja draga bez supruga...ali Bogu hvala samo malo sam osmuđen...explodirao mi plin u kuhinji dok sam probavao kako radi štednjak...naime nismo ga koristili do danas, to je u ovom novom stanu gde sam se preselio...kako je puklo jos dobro da sam se snasao i zatvorio plinsku bocu...kaos ali dobro je kako je moglo biti!

rođoooo, osmuđen sam... :D :doh:
 

gringo

Hero member
Učlanjen(a)
26.05.2007.
Poruke
1.256
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
Zamalo da bude RIP Seb  :'(. Pa kako bre to da ti se desi?
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
gringo je napisao(la):
Zamalo da bude RIP Seb  :'(. Pa kako bre to da ti se desi?

ma kada sam se uselio koristili smo samo struju a sada kako je zima dosla rekli ajd da kupim taj plin...gazdaica rekla kako je sve u redu i da moze da se kroristi...i tako ja probo' kad ono plin poce da gori ko na maximm, ja da smanjim a ono nece da se ugasi i BOOOOOM  :mad: i plamen se dole pojavi i u sekundi sam skocio do boce i zatvorio da ne bi i kod nje bilo bum...i tako ja osto osmuđen i ponovo hvala Bogu nije ništa gore. Sada mi cela leva ruka osmuđena, depiliran sam ko svinjče brenerom  :mad: sada čekam da dođe vlasnica stana da se dogovorimo šta če mo jer ovo sranje od špreta ne da koristim, ko zna možda su i instalacije sada malo načete... :mad: :mad: :mad:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Tek danas sam ukapirao da radi :doh:
Tj radi u Mozilli, a ja uglavnom koristim IE8 i u njemu ne radi :doh:
Moraću da koristim samo Mozillu za .org :yeswink:
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Nisam znao da ne radi u IE, srediću kad stignem. A do tad koristi Firefox, što ti preporučujem i za sve ostalo. Drugi browseri su  :toalet: , a IE ponosno predvodi tu grupu.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
4
Lokacija
Beograd
Nema razloga da sredjujes jer radi shout u svim zivim browserima jedino nisam probao budjavi IE6. IE7 radi,Opera radi, Chrome radi, Maxthon radi
 

nespetro

Hero member
Učlanjen(a)
25.09.2009.
Poruke
1.993
Broj reagovanja
238
Lokacija
Norway
Juce sam se oprostio sa I. Explorerom i presao na Mozzila Firefox i odmah se pojavio.
 
Vrh Dno