Sifra RAUB

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Uhhh.. ja na mojoj Resavi nisam video pastrmku aktivnu na povrsini jos od avgusta... suvu ne vezujem jos od tad, nimfa  mokre i emidzeri bili zanimljivi do soro. pre petnaestak dana bio na vodi sve mrtvo, ja sve i probao virovi na izgled sterilni od bilo cega zivog... na kraju iz ocaja probao strimer i svaki zabacaj kalifa i kidanje...GAME OVER.. Imao sam samo jedan u kutiji..
Za par dana sam im se osvetio  :bat:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.311
Broj reagovanja
210
Lokacija
Zvornik
Nije oholi Đetinja,nisam išao zbog malog vodostaja,u pitanju je Drinjača.Nije mi jasno da nema površinskih aktivnosti,a raub pastrmke neznam da li sam ikada vidjeo.

Saleja nije mi jasno jel' si kidao ti strimere ili su tolike kalife da su ti one kidale?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
tomy raub pastrmke nije nista posebno,mada ume da bude, obicno sitne ribe pocnu da beze u lepezi i to je sve, mada vidjao sam pastrmku kako bukvalno izleti za ribom na obalu
 

saleja

Senior member
Učlanjen(a)
14.07.2010.
Poruke
488
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
Tacnije imao sam samo jedan strimer ... i kalife najvece jedva da su presle 500g ali posle desetak komada cvor jako oslabi na 014 fluokarbon, posebno ako moras da ih provedes kroz najacu struju kako bi ih prihvatio..
 

nickollica

Junior member
Učlanjen(a)
04.05.2007.
Poruke
46
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
gde si ti to bio...zivo me interesuje...prosle nedelje na resavi bio i nisam video ni R od ribe...ili nedaj boze nesto sto pocinje na P(astrmka)...vode nema ni za lek...
 

nickollica

Junior member
Učlanjen(a)
04.05.2007.
Poruke
46
Broj reagovanja
1
Lokacija
Jagodina
:tbumb: :'( :'( :'( :'( :'(
definitivno!!!!
ovo nisam primetio...poklopio mi se datum...al godinu nisam ni video...

sve u svemu....eto s(R)tanja sa nasih voda....
 
Vrh Dno