Skobalj

s_dario_

Junior member
Učlanjen(a)
10.01.2023.
Poruke
96
Broj reagovanja
67
Jedan lijep skobalj i tri klena koji su uzeli moju muhu poceo sam skoro vezivati muhe i toliko sam srecan zato sto vidim da muhe rade i da ih riba hoce.Da se zna vraceni su u voduIMG_20230720_145846.jpg
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.724
Broj reagovanja
1.041
Lokacija
Svilajnac
Haha, dobar. Ja i dalje tvrdim da si ti došao na ovaj forum da bacaš bombe.
Ranije su bili oni glupi botovi sto na forumu lupaju nepovezane stvari lako se provale ali obzirom na postove iskreno sam i ja pomislio ovo mora da je evoluirana neka verzija ChatGPT klona i samo nas zeza 🤣
Više mi se dopada da mislim da to nije tačno i da je Dario mlad i perspektivan ribolovac, svaka čast na ulovima i na tome što si savestan ribolovac, bravo, samo tako nastavi i reka će te redovno nagrađivati. Bistro.
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.724
Broj reagovanja
1.041
Lokacija
Svilajnac
Kad malo bolje razmislim tvoja tvrdnja ima smisla, zašto bi ribe drzao u čuvarci samo da bi ih slikao na kraju. Skobalju je mutno oko… Sada je već bolje da je Dario ChatGPT…
 

neba

Full member
Učlanjen(a)
01.02.2014.
Poruke
927
Broj reagovanja
88
Pa šta sad, treba se jesti zdravo, nema sa tim problema 😁
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.106
Broj reagovanja
932
Koja nimfa ako noje tajna i da li je u pitanju ff ? Aa ŝto se tiče tvrdnje da su puštene to je jako malo vjerojatno prema izgledu riba...
 

s_dario_

Junior member
Učlanjen(a)
10.01.2023.
Poruke
96
Broj reagovanja
67
Koja nimfa ako noje tajna i da li je u pitanju ff ? Aa ŝto se tiče tvrdnje da su puštene to je jako malo vjerojatno prema izgledu riba...
Dobro razumijem kako ribe izgledaju skobalju jeste zamuceno oko i sve ali ja telefon na vodu ne nosim i drzim ribe u cuvarci i kad izidjem iz vode ja ih slikam.A skobalj mi je uzeo trulu visnju
 

Prilozi

  • IMG-0a0da31dd5f8cf7355fadc0e1789b28e-V.jpg
    IMG-0a0da31dd5f8cf7355fadc0e1789b28e-V.jpg
    53,3 KB · Pregleda: 27

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.724
Broj reagovanja
1.041
Lokacija
Svilajnac
Sa čuvarkom brzo kući slikaš pa se vratiš nazad, da. A možda je telefon na obali sam i čeka tebe, tako ima smisla verovatno je to odgovor. I naziv fajla slike IMG_20230720_145846.jpg ukazuje da i vreme kontrolišeš. Šteta, mušice su ti zaista top, možda isuviše dobre za neko dete ako je uopšte dete u pitanju ili neko ko nas što reče kolega zeza. Neka…
Neću više da učestvujem u priči na ovu temu nadam se da ako si dete da ćeš shvatiti šta je fer ribolov pa i da uzmeš neku ribu nije sramota niti bi neko uzeo za zlo ali moraš biti pošten prema sebi drugima a i prema ribama nekada ako nije moguće uvek.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.106
Broj reagovanja
932
Hvala na odgovoru oko nimfe!
Značilo da si mrtve ribe vratio u vodu ili je napisano onako...
 

s_dario_

Junior member
Učlanjen(a)
10.01.2023.
Poruke
96
Broj reagovanja
67
Sa čuvarkom brzo kući slikaš pa se vratiš nazad, da. A možda je telefon na obali sam i čeka tebe, tako ima smisla verovatno je to odgovor. I naziv fajla slike IMG_20230720_145846.jpg ukazuje da i vreme kontrolišeš. Šteta, mušice su ti zaista top, možda isuviše dobre za neko dete ako je uopšte dete u pitanju ili neko ko nas što reče kolega zeza. Neka…
Neću više da učestvujem u priči na ovu temu nadam se da ako si dete da ćeš shvatiti šta je fer ribolov pa i da uzmeš neku ribu nije sramota niti bi neko uzeo za zlo ali moraš biti pošten prema sebi drugima a i prema ribama nekada ako nije moguće uvek.
Oke ako ako je tako nije niko od kolega stvarno imam 15 godina dobro skobalja jesam kuci odnio bilo mi je glupo da govorim da nisam pustio posto sam po citavom dorumu vidio kako ljudi slikaju u vodi.
 
Vrh Dno