Škole mušičarenja

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Škole mušičarenja su veoma korisne početnicima. Ja sam u nekoliko navrata podučavao grupe zainteresovanih početnika mušičarenju i uvideo sam da je to najbolji, najbrži i najpravilniji način da se upozna ovaj sport.
Evo jednog oglasa iz naših najprodavanijih ribolovačkih novina. Ovo je naš Ivan Dragojlović. Pozdravljam njegovu akciju i molim ga da nam malo opširnije objasni o čemu se radi.
 

Kuzma

Hero member
Učlanjen(a)
08.12.2005.
Poruke
1.054
Broj reagovanja
11
Lokacija
Nis
Po svetu su skole ovakvog tipa normalna pojava i normalno je da tip koji zeli nauciti nesto konkretno i ode pohadjati skolu ili kurs specijalizovanog tipa.
Znam da je i ranije kod nas nesto slicno radjeno ali je falilo obrazovanog kadra. Ivan ima crno na belo da je strucan za ono sta nudi i verujem da ce svakog polaznika usmeriti kako treba.
Podrska Ivanu
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Stalno to radim, ali tebi bi bilo bolje da se javis Čika Zokiju iz Blaca, koji je kralj Rasine. Ako se ne varam ti si iz tog regiona.
 

lazar

Senior member
Učlanjen(a)
10.05.2007.
Poruke
350
Broj reagovanja
0
Lokacija
Razbojna
Mix el to jedan sa brkovima bio je pre neki dan na Rasini nisam mu zapamtio ime dao sam mu broj telefona.Rekao je da ce da me nazove da mu kazem kakva je Rasina i rekao mi je da si mu ti dobar drug!!

pozz.
 

lazar

Senior member
Učlanjen(a)
10.05.2007.
Poruke
350
Broj reagovanja
0
Lokacija
Razbojna
Mix el mozes da mi posaljes njegov broj na PM izgleda da sam mu pogresno ukucao moj broj telefona.
 

lucky

Founding father
Urednik
Učlanjen(a)
14.11.2005.
Poruke
2.068
Broj reagovanja
2
Lokacija
Niš, Srbija
Lazare molim te da ovakve poruke pises u privatnim porukama, ništa loše ne mislim samo su besmislene u forumu!
 
Vrh Dno