Danas sam se setao...malo
Hladno. Zima vec ovde. Slike su sa delte Logena. Na ovoj prvoj se vidi led. Na tom mestu ima dosta stuka. Manji komadi ali ok. Dodju Poljaci koji rade ovde pa napune kese sitnom stukom. Nista drugo i ne jedu...
Malo sam je doradio.Goci je napisao(la):Dosta lepa leva slika!!![]()
Ovo je mešani region gde ima i skobalja i klena, a na muvu često nasrću beovice. Na nekim delovima je uzaludno tražiti je i mora se dugo hodati do mesta koja su izgledna za pastrmku. Ali je zato priroda za 10-ku!!!