Smesne stvari na netu

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Evo na ovo sam naleteo pre neki dan  :D
http://www.screentoys.com/
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
obavezno pročitate ovaj tekst  :D copy & paste from http://eongaming.eamped.com/post263.html#263

"Ovo je istinito pismo koje je napisao jedan regrut da bi se oslobodio sluzenja vojnog roka u Italiji:
"Postovani gospodine ministre odbrane!
Dozvolite mi da vam iznesem neke cinjenice , koje ce vam mnogo stosta objasniti u resavanju moga slucaja.Trenutno cekam poziv za odsluzenje vojnog roka u |Italijanskoj vojsci.
Imam 24 godine i ozenjen sam 44 udovicom, koja ima 25-godisnju cerku.Tu cerku je ozenio moj otac.Tako je otac postao moj zet, jer je ozenjen cerkom moje zene.Istovremeno je cerka moje zene postala moja maceha.
U Januaru smo zena i ja dobili sina, postao sam otac.To dete je brat zene moga oca ,dakle surak moga oca.Ali istovremeno je i moj ujak , jer je brat moje macehe, to jest moj sin je istovremeno i moj ujak.
Dva meseca kasnije je i zena moga oca dobila sina, koji je moj brat, posto je sin moga oca, ali je takodje i moj unuk ,posto je sin zenine cerke.Dakle , ja sam brat moga unuka i posto je muz majke neke osobe istovremeno njen otac, iz toga sledi da sam otac cerke moje zene, to jest i brat njenoga sina.Dakle ja sam svoj sopstveni deda!
Ovim obrazlozenjem postovani gospodine ministre ja vas molim da me oslobodite vojne obaveze, posto po zakonu otac sin i unuk ne mogu istovremeno da sluze vojni rok.
Molim za razumevanje i povolno resenje mog slucaja!"
(U aktima ovog mladica je pisalo:Osoba je razresena vojne obaveze zbog psihickih poremecaja i moralne nestabilnosti, koji su posledica nesredjenih porodicnih odnosa!)"

:bye:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Tako je to u pravnoj drzavi!
Da nije taj vojnik neko sa naseg foruma?  :hammer:
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Nije Pedja ova fora se vrti po netu vec nekih godinu dana mozda malo manje. Inace ako bi koda nas mogla tako da se eskivira vojska ja prvi saljem ovakvo pismo  :D
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
100ka je napisao(la):
Nije Pedja ova fora se vrti po netu vec nekih godinu dana mozda malo manje. Inace ako bi koda nas mogla tako da se eskivira vojska ja prvi saljem ovakvo pismo  :D

ti bi da eskiviras vojsku  :D  :tbumb: ako ne želiš da se praviš lud i da ti negde otvore karton sa kojekakvom boljkom koju nemaš onda se ti lepo drži fakulteta pa makar to trajalo i do doktorata...samo redovno studiraj, provereno.... ;) tako sam ja skinuo taj teret sa grbače iako mi to nije bila prvotna namera.
Danas iči u vojsku je čisti gubitak vremena! :doh: :yeswink:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
:D
Naravno, bolje biti privatno militantan!
Nozevi, manjerke, maskirna odeca...
Jedino sto je pasulj u vojsci bolji, a?  :hammer: :hammer: :hammer:
 

rabbit

Full member
Učlanjen(a)
07.07.2007.
Poruke
703
Broj reagovanja
0
Lokacija
Novi Sad
Jes bolji,al samo ako si na nekoj poštedi ili u bolnici pa ne moraš spavati u spavaonici prepunoj vojske koja je isto jela pasulj.Jer izlagati se svim tim bojnim otrovima poslije...HUH
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Misim ša reći :D :D :D :D :D :D
http://www.smeh-do-suza.com/smesne%20slike.html
 

100ka

Hero member
Učlanjen(a)
27.06.2007.
Poruke
2.136
Broj reagovanja
23
Lokacija
Bg, Srbija
Ovako zvuči i moje dupe posle prazničnih krkanluka u vidu sarmi, prebranca i podvarka :D :D :D :D
Lik kida svak mu čast :respect1:
 

pedjabg

Hero member
Učlanjen(a)
31.05.2007.
Poruke
1.554
Broj reagovanja
5
Lokacija
Belgrade
Pa sta je tu neobicno? Obican prosecni drzavljanin Srbije, kakvih svuda oko nas ima  :-\
 
Vrh Dno