Snappy Poodle

bole

Newbie
Učlanjen(a)
08.06.2007.
Poruke
11
Broj reagovanja
0
Hvala majstore i mnogo velikih.
Sretna Nova 2008
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
Danas se proslavio moj veliki snappy podle, stuja od 60cm i par oko 48-50cm.  Rad ima fenomenalan u vodi. Preporučujem od otežanja da ga stavite samo u glavu jer tako dobijate pravu akciju ovoga strimera. Ja na žalost nema bead glave za takve strimere pa sam morao da stavim sačmu ispred. Marabu radi fenomenalno. Diše migolji. Najviše sam imao uspeha tehnikom vođenja kako je opisao Oliver E. za lov pastrmke. Kratko povlačenje i kratka stanka, tako da pliva up-down, ja sam puštao da malo duže tone da štuja još više izludi i jeste vala  :D  :)
Evo ga neposredno posle akcije sa ovom od 60cm.
main.php
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
Eh, ta Slovenija.... :drool: Dobro je što ne živim u njoj. Pošandrcao bih. :wacko:
Sebastiane, samo nastavi da vadiš te ajkule. Ne brini, i ta od 10 kg će da naleti. Samo stavi 10 puta većeg Snappy Poodle-a i spremi čamac da se popneš na njega kad je zakačiš, da te malo provozi po jezeru.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
6
uf čamac  ::) jaku želju imam jednog dana kupiti kanu ::) ::) :drool: i onda mmmmm, zma mesta ge love jezerske pastrmke i nemani od štuka i somova. Planirao sam več još večeg poodla. Inače ovde je baš nezgodno zabacivati na najboljim mestima a i na ovima srednje dobrim mestima uvek, skoro uvek, ima more šetača i turista. Ako zabacuješ moraš gledati da ne zakačiš par turista ili neke krošnje ili neki auto na cesti iza tebe. Inače tu i tamo se da malo i gaziti tako da sam danas i to uradio. Malo sam se opsvežio  :-* Danas mi ovoga veček snappya dopratila i jedna malecna jezerska pastrmka (cirka 30cm) i to iz dubine (koristio sam brzotoneči kanapa i lovio uglavnom pri dnu ili u srednjem sloju. Ta naša jezerska pastrmka je nešto predivno, kakva boja  ::) nešto tamno plavoljubičastosiva leđa i prelepe tačke. Plašljiva toliko da čovek ne poveruje. Kada sam ga dove do pličaka par puta se zaletavala i predomišljala i poplašila od buke turista kod obale. Ako su ove male takve kakve su tek velike što kraljuju u jezerskim dubinama,
 
Vrh Dno