STAP-GORNJI DEO MI ROTIRA

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.132
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
Hmm... Opet se preporučuje lakiranje, šmirglanje, lepljenje štapova.  :doh: Moj savet je da se ne igrate ako nemate prethodnog iskustva. Naročito ako imate skup štap. Problem koji ima Oholi može se dosta dobro rešiti pomoću obične sveće, kao što je već rečeno. Ovo treba praktikovati uvek, i sa novim štapom (kod kojeg ne sme da bude rotiranja ni u kom slučaju), jer se na taj način produžava vek trajanja spoja i izbegava kasnije rotiranje. Inače, reparacija spoja košta oko 5 evra i zato se ne isplati eksperimentisati.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
iskreno ne bih lepio i mazao lakovima stap, parafin je ok, ako ne pomogne ide na reparaciju,a ako Bog da, pa se oparim onda kupujem stap. trenutno imam u ponudi sage launch #5 2.75m cini mi se za nekih 100e,vredi li te pare?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.186
Lokacija
Čačak
mislim da je nov,ali pitacu. nego koliko je duzina dobra npr za rzav,djetinju?
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
oholi je napisao(la):
mislim da je nov,ali pitacu. nego koliko je duzina dobra npr za rzav,djetinju?
Za tolike reke se najčešće uzima štap 2.4 do 2.6 metara (8 do 8.6 ft). Taj od 9 ft može da posluži, ali će se još bolje pokazati na Moravi ili Drini.
 

Mefisto018

Hero member
Učlanjen(a)
30.12.2006.
Poruke
2.112
Broj reagovanja
0
Lokacija
Nis
sTO SE OVOG TVOG PROBLEMA TICE JA BI TI SAVETAOVAO NESTO DRUGO..
KAD BUDES U PRILICI KUPI STAP,NEMOJ KAO JA DA NALETIS NA JATO GLAVONJA I PRILIKOM BACANJA DA DODJE DO PUCANJA E TO JE GREH
---POZDRAV---
 
Vrh Dno