Stap Greys G Series i cekrk Greys GRX

mija.fly

Newbie
Učlanjen(a)
06.04.2008.
Poruke
0
Broj reagovanja
0
Mahac Greys G Series 10' aftma 6-7 i cekrk Greys GRX sa tri rezervne spulne,lovljeno 10 puta.Cijena 250 eura.
 

Zac

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2007.
Poruke
117
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Mnog trazis. Cak i da je neraspakovano. Pogledaj malo cene na Greysijevom sajtu. U Beogradu se ovako sta moze nabaviti kod "Ribolovac Trade"-a koji je zastupnik Hardija za manje od 200 evra.
 

mija.fly

Newbie
Učlanjen(a)
06.04.2008.
Poruke
0
Broj reagovanja
0
Evo sad sam provjerio cijene na Greys sajtu i ovakav stap sa cekrkom i tri strune GREYS GRX Floating,Intermediate i Medium Sink kosta 210 funti bez postarine sto iznosi 265 eura.
 

Bogdan

Senior member
Učlanjen(a)
28.05.2007.
Poruke
256
Broj reagovanja
0
Taj stap + cekrk sa tri rezervne spulne ja (ili bilo ko u UK) mogu da kupim za £130 ...sto je oko 160-170 evra za novu neraspakovanu robu...Pomenute strune mogu da kupim za £60. Nove...neraspakovane...

Nisam razumeo da li ti prodajes stap sa strunama ili ne ali nema ni veze...Znaci ceo taj komplet sa sve strunama se kupuje kao nov za 250 evra (bez popusta koje ako malo trazis mozes da nadjes)...Jeste da kazes da si pecao sa njim samo 10ako puta, ali obrni okreni prodajes polovno, tako da mislim da si malo preterao sa cenom...
 

Zac

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2007.
Poruke
117
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
  UK je, ubjedljivo najskuplje mesto za kupovinu i bilo gdje u evropi ce te za istu robu platiti bar 30% manje. I da ponovim za one koji razmisljaju o kupovini ovakvog kompleta. U Beogradu kod Marijana iz "Ribolovac Trade"-a cene se krecu otprilike koliko u UK u funtama toliko u Beogradu u evrima. I pritom, novo, neotpakovano sa dozivotnom garancijom na vase ime i nema placanja postarine.

 

Bogdan

Senior member
Učlanjen(a)
28.05.2007.
Poruke
256
Broj reagovanja
0
Apsolutno se slazem da je UK no no za kupovinu...i ja se trudim kad ne moram da ne kupujem ovde gde sam vec narucujem iz USA kad je isplativo...a gotovo uvek jeste za malo skuplje stvari...no nece ni to jos dugo...po svoj prilici funta ce vrlo skoro da se izjednaci sa evrom:((((
 

pex

Junior member
Učlanjen(a)
23.03.2008.
Poruke
91
Broj reagovanja
0
Covek je rekao cenu,kome se svidja-svidja kome ne ...komentari na PM,sada ako je neko bio spreman i da da taj novac vise nije...Da vi nesto prodajete i da vas neko iskritikuje za cenu da li bi vam bilo prijatno???? E pusta Srbijo......
 

ttttt

Full member
Učlanjen(a)
01.04.2006.
Poruke
748
Broj reagovanja
1
Lokacija
Nis
Ja mislim da su komentari na mestu. Ovde smo da pomazemo jednim drugima i da dajemo dobre savete. Ovo su bili dobri saveti.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
U principu na forumima se ne komentarišu ni cene ni ništa drugo (kvalitet, proizvođač,...) u malim oglasima!!! Na nekim forumima se čak takvi komentari momentalno brišu! Ako ćete komentare na neki deo pribora, o svemu pa i o ceni, otvori se novi topic i udri!!!

P.S. Niti se dogovara/pregovara/cenjka/zapitkuje... - sva komunikacija ide preko PM-ova/mail-a/telefonski.
Oglas je samo OGLAS i ništa više! Ovakvo nekakvo uputstvo bi mogli i moderatori da stave kao Sticky kod malih oglasa!
 

Jr

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
15.06.2007.
Poruke
1.127
Broj reagovanja
122
Lokacija
Niš
U pravu si Milanče. Iako postoji sticky tema u kojoj je rečeno da ne treba komentarisati oglase, priča se nastavlja. Sve mi se čini da sledi brisanje.
 

Zac

Senior member
Učlanjen(a)
26.11.2007.
Poruke
117
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Zašto brisanje? Čovek se registrovao na forumu "samo" da bi prodao štap i čekrk a mi smo pokušali da mu ukažemo na pravu vrednost njegove robe. Šta tu ima loše? Ako neko ne želi komentare nek da plaćeni oglas u novinama.
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.721
Broj reagovanja
134
Lokacija
Pančevo
Zac je napisao(la):
Zašto brisanje? Čovek se registrovao na forumu "samo" da bi prodao štap i čekrk...

I za ovo ima leka - zabrana postavljanja oglasa (i brisanje od strane moderatora) dok se ne pređe određen broj postova!!!

Ali ja kada kliknem na topic "Mali Oglasi" želim da vidim šta ima novo, a ne da čitam prepisku i komentare - pa za to postoji čitav forum i svi ostali topici!!!

P.S. I ovaj topic treba iseći, ostaviti oglas a ovu korisnu prepisku negde prebaciti!
 

witch

Hero member
Učlanjen(a)
23.11.2005.
Poruke
6.150
Broj reagovanja
4
I ja bih isto ovo odavno predložio, ali se pridržavam pravila korišćenja ovog foruma po kojima korisnici nemaju pravo javno da savetuju moderatore.
 
Vrh Dno