Stap za pocetnika

Djole

Newbie
Učlanjen(a)
22.07.2023.
Poruke
6
Broj reagovanja
1
Dobar dan,pre par dana sam poceo da se interesujem oko musicarenja.Pecam na reci Gradac,pa me je interesovalo ako bih neko mogao da mi preporuci neki stap do 250e
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.727
Broj reagovanja
1.047
Lokacija
Svilajnac
Ako ne žuriš možeš na forumu objaviti da kupuješ štap do tih para i siguran sam za 250€ naći ćeš izuzetan korišćen štap u savršenom stanju ja bih tako odradio jer cene u odnosu na nov znaju da budu i duplo povoljnije a za 250€ nemaš baš neki novi kod nas u ponudi ozbiljniji štap. Pogledaj malo i na fb grupu musicarska pijaca. Bistro.
 

Djole

Newbie
Učlanjen(a)
22.07.2023.
Poruke
6
Broj reagovanja
1
Imam samo jos jedno pitanje, da li je dobar Vision eka 7’6’’ #3 za gradac
 

Djole

Newbie
Učlanjen(a)
22.07.2023.
Poruke
6
Broj reagovanja
1
Ako ne žuriš možeš na forumu objaviti da kupuješ štap do tih para i siguran sam za 250€ naći ćeš izuzetan korišćen štap u savršenom stanju ja bih tako odradio jer cene u odnosu na nov znaju da budu i duplo povoljnije a za 250€ nemaš baš neki novi kod nas u ponudi ozbiljniji štap. Pogledaj malo i na fb grupu musicarska pijaca. Bistro.
Imam samo jos jedno pitanje, da li je dobar Vision eka 7’6’’ #3 za gradac
 

TMc

Hero member
Učlanjen(a)
01.09.2017.
Poruke
1.727
Broj reagovanja
1.047
Lokacija
Svilajnac
Ne mora nužno značiti da će biti kratak ali će ti nekada tih 30-45cm nedostajati dok zabacujes nimfu a za suvu sigurno neće. Razmisli pre o dužinama 8.6-9’ a jačina 3 do 4 je sasvim u redu.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.120
Broj reagovanja
1.183
Lokacija
Čačak
Duzina 8.6 ili 9 i trojka je nesto najidealnije za gradac. Za suvu kao i za nimfu imas vise kontrole sa duzim stapom. Kratki stapovi su za bas male vode koje su obrasle. Gradac to realno nije toliko.
 

Djole

Newbie
Učlanjen(a)
22.07.2023.
Poruke
6
Broj reagovanja
1
Duzina 8.6 ili 9 i trojka je nesto najidealnije za gradac. Za suvu kao i za nimfu imas vise kontrole sa duzim stapom. Kratki stapovi su za bas male vode koje su obrasle. Gradac to realno nije toliko.
Da li bi ste vi mogli da mi preporucite neku marku stapa za gradac
 

mikimiki

Junior member
Učlanjen(a)
28.04.2012.
Poruke
56
Broj reagovanja
9
Lokacija
Cacak
Da li bi ste vi mogli da mi preporucite neku marku stapa za gradac
Uh, sinko, nemoj to pitanje. Biće krvi do kolena.
Bolje malo iščitaj teme na forumu, možeš sastaviti enciklopedije o svakoj sitnici potrebnoj za ovu zajebanciju, a tako ozbiljnu stvar za uživanje.
 

PROTA71

Hero member
Učlanjen(a)
26.12.2007.
Poruke
1.971
Broj reagovanja
51
Uh, sinko, nemoj to pitanje. Biće krvi do kolena.
Bolje malo iščitaj teme na forumu, možeš sastaviti enciklopedije o svakoj sitnici potrebnoj za ovu zajebanciju, a tako ozbiljnu stvar za uživanje.
Stalno mi je na pameti ovakav odgovor, vazda ista pitanja, sazvakano milion puta a jos uplivalo kineza koliko ti srce zeli, pa jos ovih graditelja tusta i tma, pa emotivaca ala sage, orvis, scot, winston itd..a da ne pominjemo ciljani lov Gradackog lipljena, krkusa, dvoprugastih ili kalifornijskih sto utekose iz Pacetovom ribnjaka itd...
 
Vrh Dno