Stap za za stuku

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Aco majstore svaka cast na saranima! A za stap se ne sekiraj ako si uspeo da prizemljis ta dva sarana bez puno problema, ni sa stukom od 10kg lako izaci na kraj!
 

Aco

Junior member
Učlanjen(a)
05.07.2006.
Poruke
24
Broj reagovanja
0
Dane i ja mislim tako,ipak je stuka slabiji borac od sarana.
A stap je isti model kao tvoj,samo jaci pa i sam mozes nesto reci o kvalitetu i snazi tvoje Scierre

@ Simpson H-u pravu si hehehe

@ Sumadinac -bolje dati za stapove nego bez veze potrositi a kad tad zatreba jaci ili slabiji stap
 

StY_EsoX

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2006.
Poruke
359
Broj reagovanja
1
Aco ja sam moj stapic koristio za male ribice i bez odgovarajuce strune, al prizemljio sam par solidnih baseva. Odlicno baca strunu, kad bez problema bacam running line od strune wf8f, mogu tek misliti sta ce raditi sa regularnom strunom. A uskoro cu i kod Joje na basuralesti da ga malo oprobam sa krupnim basem i mozda kojim saranom. Sto se kvaliteta tice ja sam zadovoljan. Cudi me kako ta devetka ima half wells rukohvat a sa slike sam primetio da ima vrlo tanak blank kao recimo neka 6-7. Aco ako bez problema sa tim stapom mozes izbaciti velike strimere za stuku, onda nemoras da se brines. Posto ja sa mojim stapicem AFTMA 4 bacam vece strimere nego sto sam planirao, cini mi se da neces ni ti sa 9wt stapom mati problema plasirati one karakondzule na zeljenu udaljenost ;).
 

Aco

Junior member
Učlanjen(a)
05.07.2006.
Poruke
24
Broj reagovanja
0
I mene cudi takav rukohvat ali verovatno je tako radjen za nekoga jer na fotkama sa neta nije takav rukohvat.Sto se tice blanka sve je regularno,original natpis-Scierra HM2 9'9" # 9.A da je tanak tanak je,to me i buni.
 
Vrh Dno