Stega

NajIgor

Full member
Učlanjen(a)
20.04.2010.
Poruke
673
Broj reagovanja
0
Lokacija
Vršac
gegula je napisao(la):
ja bih ti je rado kupio al ne znam da vezem :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:...u stvari ne interesuje me FT....

Tako sam i ja mislio, a sad nemogu da dočekam da nešto udari na kreaciju koju sam napravio, ko li me je sa ovim zaludeo  :doh:
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
      Evo jedne jos jeftinije varijante,princip isti provereni,u vrhu celjusti isto ima ubacenih plocica,nema zgloba koji regulise ugao nego je fiksni ,isto se okrece oko svoje ose,i postolje je drugacije.Sve se moze uporediti sa gornjih slika koja je razlika.Zasticena cinkom .
    Cena 40 evra.

 
 

Prilozi

  • Copy of Fotografija-0002.jpg
    Copy of Fotografija-0002.jpg
    28,2 KB · Pregleda: 243

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
    Evo svezijih slika na starom modelu.A i cena je jos uvek stara 60 evrica.
 

Prilozi

  • DSC_4895_1_resize.jpg
    DSC_4895_1_resize.jpg
    25,7 KB · Pregleda: 144

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
        Jos jedna slikica od iste stege.
 

Prilozi

  • DSC_4888_1_resize.jpg
    DSC_4888_1_resize.jpg
    27,2 KB · Pregleda: 173

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.097
Broj reagovanja
295
Lokacija
Svrljig
Ja arčim dve  :D i obe rade kao švajcarski satovi.
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
Ja se ponadao da ste ih izarcili pa da vam opet''  utrapim '' po jednu stegu kad ono ... :doh:  :tbumb:

 

pannic

Senior member
Učlanjen(a)
14.06.2007.
Poruke
161
Broj reagovanja
0
Ne znam sta im radite kad se arce (beton li stemujete?), ovo sto ja imam nije mrdalo a ne verujem ni da ikad hoce. Mozda je majstor Iva meni napravio nesto extra, .... salim se naravno. Bez obzira sto se radi o Pirocancu, ovaj komentar nema  veze sa drugarstvom ili poznanstvom.
Postoje vrhunske i dozivotne stege ali u kategoriji cena daleko, daleko iznad navedene. Neke od njih sam probao i stvarno je zadovljstvo raditi na njima. Za pomenutu sumu Ivina stega je takodje i vrhunsko i dozivotno orudje a funkcionalno je probana na udicama od velicina 22 - 2. Sve drzi vrlo snazno uz napomenu da je perfektna od udica #18 pa navise. Razumljivo je da se sa jednim oblikom celjusti ne mogu drzati cengeli za strimere i vezivati najmanje imitacije diptera i slicno ali i realno mali broj nasih ribolovaca koristi manje udice, verujem da za one koji ih izradjuju komercijalno ili bas moraju da love njima, majstor Iva moze da uradi podesavanja.
Verujem da su i ostale stege koje rade nasi ljudi dobre ali ih nisam probao, za ovu znam vec par godina.
 

platipus2000

Junior member
Učlanjen(a)
09.08.2012.
Poruke
46
Broj reagovanja
0
Lokacija
Beograd
Danas mi je stigla stega, extra izgleda a uz to mi deluje veoma kvalitetno.Sada ostaje samo da je bacimo u upotrebu i da me posluzi u sreci zdravlju i veselju  :)Saradnja sa Ivanom za cistu desetku.Sada se bacam na arcenje iste :tbumb:
 

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
135
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
Akcija povodom 8 Marta. Cena 50 eura, neka vas casti lepsi pol sa jednom stegicom a vi cete to da odradite , :hammer: ;).Akcija traje do 8 Marta. :tbumb:
 

pannic

Senior member
Učlanjen(a)
14.06.2007.
Poruke
161
Broj reagovanja
0
A kalupi za Breneke kugle i krupnu sacmu, ....  za Dan bezbednosti...!?!?
 
Vrh Dno