"...sto da radim bez akcije citavi dan"

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Krenem da pravim red po kutijama i resim se svih musica kojima ili ne pecam ili mi se ne svidjaju. One sa kvalitetnim udicama razmontiram a krseve odvojim da pobacam. Medjutim odlucim iz ciste zajebaVANncije da neke okacim na oglase. Nikad jos nisam valjao musice, niti imam zelju i potrebu za tim niti imam vremena za vezivanje. Ca. 40 komada ponudim za 25 evra. U roku od dana javi se lik i sve ih otkupi. A, ha, interesantno - eksperiment uspeo. Ne lezi vraze, pre tri nedelje spicim se sa motorom zbog mentola koji koce na zeleno i dr. kaze pet nedelja mirovanja jer sam se solidno ugruvao i sjebao levu stranu od ramena preko kuka i kolena do clanka. Halleluja! Na srecu kisa pada vec nedeljama - potop, Noje vec tera barku iz garaze, reke i potoci kao coko-mleko a sve ribe vec odavno u Crnom moru. Znaci od pecanja nema nista. Taman izaberem jos neke musice koje mi ne trebaju i krenem da vezujem kao manijak jer sam sad "milioner slobodnog vremena". Okacim jos par serija i ponudim ih tri puta jeftinije sa besplatnom dostavom cisto da sekiram likove koji traze ex-orbitantne cifre za musice. Niti me zanima zarada, niti je na ovom nivou uopste ima - interesuje me jedino treniranje vezivanja i feed back kupaca.

A pocelo je ovako:



Ove interesuju vecinu:
















 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Vecina muva odlicna.... Parashut si lose vezao. Kao da ih nije ista osoba vezivala....

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
He, pogodio si, nije ista osoba. To sam ja ali pre pet godina kad sam poceo da se zanimam za vezivanje - zato i idu na dobos.
 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Ove sam vezao za sebe i ocekujem dobre rezultate samo da se smiri ova vodena stihija a ja se oporavim.

Purple Haze na #12. Moose - Body Hair u repu, materijal koji mi se neobicno dopada.


Isti materijal ovde u telu na #18.


... i na ubedljivo najuspesnijoj suvoj od pocetka sezone #16.


Keough hackle - "D" forma i dve boje cini ga perfektnim za telo suvih. lakiran ili sirov uvek izgleda dobro. Jedan od mojih najomiljenijih materijala.


Lakirana #18


Sirova #16


Lakirana #16


Partridge Klinkhamer #20 - ovde sam relocirao hackle (namotan vise u spirali da ide na gore) i antenu vise ka sredini u zelji da krivina udice ne visi duboko ispod povrsine. Donekle sam uspeo - odokativnom naucnom metodom racunam da sam dobio 2 mm u zeljenom smeru. Eksperiment se nastavlja. Ima li to ikakvog smisla i rezona i znaci li to ribi ista? Iskreno ne verujem, ali zabavno je gubiti vreme u kreativnom zamahu!


 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
Kod klinkhamera je bas poenta da telo bude sto vise u visecem polozaju. Al videces i sam kako ce se pokazati. Sigurno bilje od ravnih udica

Sto se drugih parasuta tice, licno mislim da im fali malo materijala u thoraxu.... Izgledw kao da si to preskocio. Ne da ce da utice na lov, al uglavnom ja vise uzivam da lovim na meni lepe muve.... Ne mora da budu uredne.... Mozda je ovo jedan od experimenata?


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 

Neo

Senior member
Učlanjen(a)
11.11.2016.
Poruke
286
Broj reagovanja
7
Ovo su prve koje sam ovako vezao - plivam namerno protiv struje iz ciste radoznalosti kako ce se ponasati u akciji i zelje da mi musica ne bude xy kopija n-te kopije. Manjak u toraxu je nameran - dopada mi se mrsava linija i ravan stomak. Inace, kad k.hamere motam regularno, koristim x-treme udice. Ove vise toliko da riljaju po dnu! Naravno suzbijam sve kontrakuke, ovog modela nema u barbless varijanti!



 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.095
Broj reagovanja
1.130
Lokacija
Čačak
To i jeste lepota hobija. Mogucnosti su neogranicene. Tako da vezuj i pecaj kad budes mogao. Tu nema greske

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

 
Vrh Dno